Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 09:31   #404
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Bravo za ovo opažanje.
Zanimljivo je da svi oko mene koje znam, komentiraju već nekoliko godina potpuno istu stvar - nemaju vremena nizašto kako se god organizirali.
Nemaju vremena kao nekad.

Žive na isti način, rade iste stvari, ali vremena je sve manje i manje...
Ja sam malo razmišljao pa našao neke razloge i odgovore na to to...pitao sam neke prijatelje - koliko vremena dnevno trošiš na pisanje sms-ova, koliko na telefonske razgovore? Koliko na pisanje po društvenim mrežama (Facebooku, Twiteru i ne znam kojima još jer nijednu ne koristim)...koliko vremena trošiš na raznim chatovima i aplikacijama za chatanje (Skype, meseenger, whatsapp, viber...)? Koliko na stranicama za upoznavanje?
Koliko za pisanje po forumima?
I sad zbrojite sve to i dobit ćete fascinantne i zastrašujuće brojke koje će se uglavnom kretati oko 2 sata na dan, kod nekih vrlo problematičnih ekstrema i puno više.
Naravno, da se tu treba postaviti pitanje - što takvi uopće imaju od života?, ali isto tako je istina da i većina nas, pa i ja, trošimo barem određeni dio vremena na ovo navedeno.

U vezi Shumanove frekvencije, evo nešto materijala koje preporučam:
http://bit.ly/1YJQmQs
http://bit.ly/2kAeEQX


Sigurno jesmo, ali da bi se to moglo razumjeti, treba jednostavno biti na određenim vibracijskim frekvencijama.
Čovjeku koji nije na vibraciji nečega što mu objašnjavaš, jednostavno to ne može razumjeti.
Može ti se tada činiti i glup, ali nije. On jednostavno ne može.


Istina je. Naravno, za to može biti više razloga, prije svega od načina života pa na dalje...ali svakako je vrijedno razmisliti o ovome jer ne možemo više poricati ono što je toliko vidljivo.


Poznate zapovijedi zločinaca koji se igraju Boga.


Ja mislim da uopće ne mora biti tako.
Ostvarit će se ako ljudi ostanu na ovoj razini svijesti na kojoj su sada.
Ali ima ih jako puno koji shvaćaju i vide...nisu svi baš toliko...
Zato mislim da postoji realna šansa da sve to što su oni napravili ili što planiraju napraviti padne u septičku jamu...ali pod uvjetom da se hipnotizirani probude...a znam da je to teško...


Nijma je i cilj dovesti ljude na razinu tih kokoši koja će jedna drugu kljucati i jedna drugoj biti tamničar.
Ljudi su već danas jako dobro izdresirani da prijave onog tko ne plaća porez, tko ne izdaje račune, tko krši "zakone"...zamaraju se stvarima kojima se samo dobro izdresiran psić može zamarati, a koje su u interesu sustava, a na štetu ljudi...a ne kuže da su samo jedan obični matrični šarafić koji će oni zamijeniti nekim drugim, jedanko bezvrijednim kad on zakaže ili kad više ne bude dovoljno dobar ili potreban.


Poznati su oni pokusi s kravama kad su im davali u jednoj posudi gmo kukuruz, a u drugoj prirodni. Nijedna krava, koliko god je bila gladna, nije ni pogledala gmo kukuruz, jednostavno ga je ignorirala, kao da ne postoji, kao da nije hrana nego govno na cesti.
Međutim, ljudi nemaju tu sposobnost.
Neki su čak toliko zaglibili da i zagovaraju i brane trovanje sebe i svoje djece.


Žalosno, ali definitivno istina.


Pa evo, probaj istinu plasirati na nekom forumu pa ćeš doživjeti neviđeni napad trolova.
Ljudi koji su hipnotizirani i ne vide ništa, osim onog na što ih je sustav izdresirao.
I s velikom voljom brane taj sustav koji ih doslovno tretira kao štakore.
A kako bi tek prošao da probaš, kako kažeš, negdje javno progovoriti o tome...ne vjerujem da bi dugo bio na slobodi...


Odličan opis, i žalosna istina.

E sad sto se vremena tice.. spomenuo sam monase koji imaju svoje duznosti i oni su bez struje u nekom tipu samostana.. i kad ostavis po strani uredjaje i odes u prirodu takodje ces manje stic delat nego pre 10 godina..percepcija vremena promenili..

oni sto jos na svu tu SVETSKU ELEKTROMAGNETNU PROMENU i skrolaju, kucaju po uredjajima pogotovo nemaju vremena ni u nabavku ni za skuvat a kamoli otic na kartanje sa drustvom posle posla ko nekad.

Znaci nije do toga sto mi trosimo vreme na te uredjaje vec do same percepcije vremena u ovom elektromagnetnom svetu (dal je igrica/simulacija ili experiment..tesko da je stvarnost iako nama jeste).

I ne treba biti neki naucnik..pa svi smo jos ko mali ucili da je sve od atoma a kako atom funkcionise..perpetum mobile elektronima!!! odakle im snaga.. atomu da dela i dela eonima?.. ne znamo jos mnogo toga...


A sto se tice da ne mora nuzno doci do gasenja neta.. pa do sranja.. morace iz vise vec navedenih razloga..

sirenje informacija im ne odgovara vec, poremetili smo elektromagnetizam na celoj planeti i protiv toga se ni oni ne mogu braniti.. ukinuce ga..

a onda kad prestanu kartice vazit, banke zatvore a velika vecina ljudi vecinu svog novca drzi po bankama.. kad trgovine zatvore.. kad i struja nestane jel je celi sistem na internetu..

ljudi su kao sto kazes vec nauceni da se kljucaju.. dovoljno Ti je i tu na forumu videti kako si horor price i filmovi, problemi najposecenije teme...

and @ Rorion

Ljudi svojom svesti cine svet.. a ne obrnuto..

To sto sad ljudi veruju da je co2 kriv za sto je prirodi sve teze to je glupost ali ljudi primecuju i veruju da je prirodi sve teze i njima samima.. to je dovoljno za happening..

to Je sto ne vide prave razloge.. ne kontaju te razloge u finim mirisljavim sprejevima, deterdzentima, telefonima...........vec gledaju slepo u drugu stranu dok god mogu..

mislim dao Bog da su ovi upravu sto veruju da ce sve biti u redu ali ih je tolko malo i cinjenice tako govore vec sad protiv toga tj da vec sad mnogo mnogo toga nije u redu da meni svo to verovanje ne izgleda znano vec slepo.

Ljudi ako bi energijom misli da postignu nesto moraju biti i SVESNI a vecina tih sto veruju u lepo sutra nisu uopste svesni ni danas sta se dogadja a ne nesto uopste kao svesni...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom