Pogledaj jedan post
Old 23.06.2004., 09:57   #19
Unutarnja jedinica , kad se skine maska, ima po sebi nakupine gljivica i koječega još što smrdi na plijesan i osjeća se u toj prostoriji. kako je ta rotirajuća rešetka nedostupna, a probala sam to strugati dugačkim tankim kistom, mislim da bi se ipak jedino moglo riješiti rastavljanjem i pranjem tog dijela, te sprejanjem cijele unutarnje površine, koja je kod Samsung klime nedostupna zbog jedne rešetke. Vanjski filter na maski i samu masku perem redovno.
Eto, a bio mi neki majstor, slobodni strijelac, koji nije znao rastaviti tu klimu.
Zato tražim tko u Zadru ima ovlašteni servis, jer sam je kupila prije tri godine u predstavništvu splitskog "Robex"-a u Zadru kojeg više nema, a kad sam ih nazvala su me otkačili na telefon i rekli da će možda ovih dana njihov majstor dolaziti u Zadar, itd... sve u svemu , nakon par telefonskih razgovora, svatila sam da od njih ništa.
Onda sam zvala generalnog zastupnika u Zagrebu, Europatrade, koji su mi rekli da ne mogu oni ništa, da zovem privatno majstora i dali mi njegov broj .... toliko o preporuci za kupnju Samsung klime. Dotični majstor je oprao vanjske maske i filtere i rekao da nezna rastavit klimu i očistit nakupine koje smetaju normalnom radu.
Dakle, lipi moji, NE kupujte Samsung klimu , jer reklamiraju pet godina garancije i ostale gluposti , a ako OVLAŠTENI SERVISER ne servisira klimu nakon prve godine , GARANCIJA NE VRIJEDI.
Dakle, splitski Robex je učinio sve da anulira tu garanciju.
Čišćenje se plaća posebno , to nije problem, al tražim tko OVLAŠTENI servis koji valjda zna kako rastavit tu klimu .
UF . Jesam se natipkala.... ))))
Mariaaa is offline  
Odgovori s citatom