Pogledaj jedan post
Old 06.02.2011., 16:16   #6
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Joj,te nedorecene stvari jako muce.
Nesto te ipak ponukalo da ga vidis,znaci nesto ipak ima?
Ako je zainteresiran za bilo kakav kontakt s tobom,mislim da ce te potrazit,tako bi trebalo biti.
Sto ti ocekujes od vaseg daljnjeg odnosa?
Prijateljstvo,vezu ili mozda avanturu?
Pa da, ima nešto, ponukalo me, kažem, to što sve likove uvijek u neku ruku uspoređujem s njim i što mi, zapravo, nije s nekim nakon njega bilo bolje, a prošlo je dosta vremena. Jednostavno sam s njim najopuštenija u komunikaciji, jedino oko čega tada nisam bila opuštena je bilo to pokazivanje emocija, a sada sam i to prerasla. Ali što se tiče drugih stvari, imamo totalno iste moralne vrijednosti, isti način zajebancije, isti ljudi nam se sviđaju kao prijatelji...i nas dvoje smo najprije bili frendovi, dio istog društva... dovoljno dobro smo se znali da bismo krenuli u nešto.
A onda je taj kontakt nestao i neko se vrijeme nismo viđali. I ja sam kužila koliko mi fali, on je još i pokušavao to održati na životu, ali me nije više forsirao jer je vidio da se udaljujem. Tada je to stvarno bilo potrebno. Napravili smo ogromnu grešku jer nismo ni pokušali jedno bez drugoga. A sada smo vidjeli kako je to nemati ono drugo u životu i meni se čini da to oboma fali...

Ja očekujem...što ja očekujem?
Ajmo ovako: nisam se vratila po "ljubav života" jer ne mislim da je to bio, ne vjerujem u te stvari... Ali me se nitko nije toliko dojmio i sve drugo sam, prije ili kasnije, završila. Ovo se jedino poroteže godinama. Možda on tako ne misli, ali ne znam s kim iziđaš vani na cugu pa onda ostaneš do 4.00 ujutro na klupici, smrzavat se, jer više ništa ne radi, a ne da vam se rastat.
Htjela bih vidjeti što tu još ima. Ako pukne - pukne. Puklo je i prije pa smo preživjeli. Sad samo treba ili definitivno puknut, ili pokušat opet, ali pametnije. Iskrenije. Odraslo.

Quote:
jedem kupus kaže: Pogledaj post
I ja se slazem da su te nedorecene stvari najgore... zato kreni slobodno prva ali pazi da ne budes napadna...radi to k´o fol opusteno
samo naprijed, ne gledaj na to koliko ces mu vremena dati... ako se javi super, ako ne - lagana ofanziva ...neki jednostavno trebaju 2-3 koske dok se ne navuku... mozda njemu ta jedna kost sto si bacila nije dovoljna... mozda on konta: ona je mene zvala onako, mozda joj je bilo dosadno, mozda u tome nema nista, ako ja nju sad odmah nazovem mogu ispast´ majmun...

sad se " slucajno" nadji blizu njegovog stana, nesto poslom i pozoves ga na pice, onako spontano
Ma pustit ću ja njega da se on sad javi. Jer ako sam ga i zvala jer mi je bilo dosadno, vidio je da mi to nije samo ubijanje vremena. Zna da mi to nije samo ubijanje vremena. Poslala sam mu sms kad sam došla doma, odgovorio je odmah. Ne bih baš slala sms čim smo se rastali i otišli kućama samo zato što mi je dosadno.
Pustit ću ga da se javi... Ne mora odmah, ne mora sutra ni preksutra, ali ako se bude dosta premišljao, ne znam koliko moram vjerovat da mu je baš bilo toliko super koliko je nekoliko puta tijekom večeri ponovio...


Ali sam baš skužila koliko mi je falio... Fakat ne mogu s drugim ljudima tako lijepo komunicirat, nitko mi nije takav, stvarno nitko...
morcego is offline  
Odgovori s citatom