Pogledaj jedan post
Old 30.11.2013., 20:19   #11639
Drugi bozic

Quote:
g-sad kaže: Pogledaj post
Već je ranije spominjano u vezi bypas-a. Zanima me da li se snjim doista dobije balans u sustavu, mislim u praksi a ne samo u teoriji. Te gdje se on postavlja i moze li se naknadno postaviti. Naime imam problem sto mi podno i radi i ne radi. Kako mu se digne tako i funkcionira. A imam i problem sto mi je u dnevnom boravku idiot od majstora stavio krug od 120 m pa tako da taj pod necu ugrijat do iduceg bozica.
A iskoristit cu priliku da savjetujem one koji planiraju postavljat podno. Neka ne ispuše kao ja i ne dozvole da mu majstor soli pamet i sl.
Kad vam spomene krug veci od 80 m lijepo ga tapsajte po ramenu do izlaznih vrata uz savjet da razmisli o prekvalifikaciji. U najmanju ruku trazit da pokaze friski mail u kojem je trazio preporuku proizvodaca. Nazalost kod nas hrvata je 95 % polumajstora.
Odlicno ,ti si poceo sad grijat kako bi drugi bozic bilo toplo a ja sad skupljam drva kako bi isto tako drugi bozic bilo toplo.
A ovu zimu se necu ni grijat,jer neznam kamo mogu kupit drvo ispod 20% vlage,jedino da se suljam navecer i kradem tuđa drva
Jer ovo govno ne trpi "mokro"drvo.
Deklarirana snaga 40kW a daje mozda 10kW!!!!!!

Bolje bi grijo da sam naso neki sporet na smetlistu i prihefto ga na centralno,nego ovo "cudo tehnologije"

Zalim svake lipe koje sam dao za pirolizu
A o izvedbni same scheme spajanja bolje da sutim.
vitoligno is offline