Pogledaj jedan post
Old 20.05.2007., 10:26   #4
Quote:
largo25 kaže: Pogledaj post
Auti, brodovi, avioni, svemirske postaje su samo plusici, al nije uopce bitno

zene vole kul frajere, tako je uvjek bilo, tako ce uvjek i biti, samo je shema da kodnas svi muskarci briju da su trebe same sponzoruse i reklamiraju se tak da ispadnu sto bogatiji, preseravaju se da su pametni a zenske si onda briju da tako trea i bit i sada je ta situacija da tako i je

ali

nije nis bitno osim karaktera, sarma(ne jelo nego sarmantnosti)
sarm je i najbitniji u pocetku, za upoznavanje i to a kasnije se karakter pokaze jednako bitnim

samo bez preseravanja i sve ce bit oke. problem je sto u danasnjem svjetu mladih (do 30e, dalje neznam) su svi sami preseratori i preseratorice

al eto ako ste imalo kvalitetna osoba koja ima neke svoje sheme a ne onaj tipicni moderni purger sta sa spitkom i dinamovim salom tuce srbe po zagrebu pa dodje doma pustit si plejlist gdje iza evo zore evo dana ide neka cetnicka...
(nevrjedjam purgere, jer ja sam purger, samo ovo ide onim nesigurnim izgubljenim mladim ljudima koji se nemogu nigdje uklopit)

znaci ako ste kvalitetna osoba koja ima svoje JA, i koja nece kad cuje da treba slusa cajke rec ma da i ja isto, nego ce rec ja slusam kaaznam ABBU il bitlse il elvisa (ne srat da to slusa da bi bio car nego ako je to tako, jel)
to je veliki plus, ne se uvlacit curi u supak (bar ne tako )

dude lebowski il kako se vec zvao to je kul lik, malo ipak izvan granica al lik je kul, on je olicenje kulosti

znaci da zakljucim:

pitas kakve likove vole butre.
Butre vole kul likove
U kurac, ja sam mislio da sarma pali
hereticST is offline