Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 21:24   #119
231. Da nisi naoruzan mali, a? Cek da te pretresem. Sta je ovo! Parabelum? Jok, gospodjo, domaci kratkotrzajni! - Stanislava i Jelence u Radovanu III Poslao: DJOLE

230. Ja sam poshteno radio i izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!Sad hocu da mi platite i gotova stvar. (Maratonci) Poslao: Bole

229. Sta ce ti oko? Hoces li njime nisanit? (Lepota poroka) Poslao: David

228. Vrati Perici uvo - iz filma Davitelj protiv davitelja. Poslao: Frontier

227. "Kada gledam na vas, konstatujem, svi ste vi jedno buduce groblje." Ovo je rekao moj profesor Filozofije jednom u Bgd. Poslao: Smart

226. -"Gde je Milan?" -"Eno ga ladi jaja u lavabou." Poslala: Crazy cat

225. -"Bil' je s apetitom?" -"Obrisi nos i idi da se igras!" (Ovo malo duse) Poslala: Crazy cat

224. Imas lijepe noge. Trebalo bi to ocuvati. - Ovo malo duse. Poslala: Crazy cat

223. Jesi dobar da vadim? Jesi dobar da vadim? ; Ma sta ti je, sta ispumpujes dusak? Dobar, nego sta ! (Hajde da se volimo II). Poslala: Tarantula

222. Znas li ti Danice sta je to vinca?-Pa cula sam. -Cula si za vincu ko sto si cula za madagaskar. Poslao: Grof

221. Sta je Zabo, loces sampon. Poslao: Grof

220. Sta piju picke? (Radovan 3.) Poslao: Devla

219. Vracaj dedinu sliku da sa tobom ne bi probao vurunu! (Maratonci) Poslao: Devla

218. Jesi li jutros slusala vesti?-ne!? -Kako Tanjug javlja ja te volim!! Poslala: Luda

217. I tata bi sine!!(Ko to tamo peva). Poslala: Luda

216. To, da je ja zovem... -Ma da! Ma ne, mislim ti je zovnes kao da ti pozira, a u stvari ja cu da budem tu da popricamo.... -A to...... A i to ti je glupo...... - 3 palme za 2 bitange i ribicu. Poslala: Nikki

215. Do vrha, do vrha!!! (posebno obratiti paznju na facu dok Lane to izgovara) - 3 palme za 2 bitange i ribicu. Poslala: Nikki

214. Telefon stuca, radijator curi, steker razvaljen samo jos struja sto me ne ubije. (Tesna koza) Poslali: Vlade i Mito

213. Sut bolan, erotika! (Lepa sela lepo gore) Poslali: Vlade i Mito

212. Lepo kaze Charls Barkli, sto ulazis u frku kad si slabiji....ma mamu ti jebem. Poslao: Pop

211. A Dolce&Gabanna? I njega cemo da hapsimo! -Pandur Nebojsa Glogovac u filmu MUNJE Poslala: Sanja011

210. Places picko places? Neplacem sintore to je od kise. Sjecas li se doli bel. Poslao: Zlatko

208. Vidi Petre sarance!!!!! (Varljivo leto) Poslao: Celts

207. Manje vina manje vina!!!!! (Varljivo leto) Poslao: Celts

206. Da vam smotam jednu sa celerom? (Balkanski spijun) Poslao: Celts

205. Ajde lepo priznaj a Djura ce ti oprostiti sto te je tukao! (Balkanski spijun) Poslao: Celts

204. A dje mu je taj Minken!!!!! (Djekna) Poslao: Celts

203. A sad ka olizi i turi pod guzicu!!!!! (Djekna) Poslao: Celts

202. Popio si korpu Mrviceee!!! (Natasa) Poslao: Celts

201. Namrcilo se nad Zemunom ko da ce govna da padaju!!! (RadovanIII) Poslao: Celts

200. Jel si ti nindza ili mindza!!! (kako je propao Rock&Roll) Poslao: Celts

199. Reci Nino.......moj te baci iza Sar planine!!! (kako je propao Rock&Roll) Poslao: Celts

198. Mrzim narodnjakeee!!! (kako je propao Rock&Roll) Poslao: Celts

197. Ja uhvatio coveka zabu a ti punoglavca!!! (kako je propao Rock&Roll) Poslao: Celts

196. Jebo si jeza u ledja! (Tito i ja) Poslao: Celts

195. Vozi Misko!!!!!!!!!! Poslao: Celts

194. Nemoj te ljudi ko boga vas molim!!!(maratonci) Poslao: Celts

193. Vozi brze! Ne moze brze idemo 30! (maratonci) Poslao: Celts

192. Djuro: "Cera, evo zna onu trebu sto sam ti prico" - Cera (dok lezi na mini) "Ma sjajno" - Nicija Zemlja Poslao: Ja _doso

191. Poslao sam te da izmeris coveka a ne grdosiju, budalo jedna! Maratonci Poslala: Maja

190. "Mali, sedista se spustaju dole, a noge se dizu gore" - cika Velja -LSLG Poslao: Preki

189. "Odem ja u MUP, dobar dan, dobar dan. Vi ste taj i taj, ja sam taj i taj. Danice pojacaj radio mozda nas prisluskuju." BALKANSKI SPIJUN. Poslao: Mema

188. "Sta kaze?" - "Ma neam pojma samo vici yes yes" NICIJA ZEMLJA Poslala: Irena

187. Follow the yellow brick road - Carobnjak iz Oza Poslala: Ljilja

186. Ovo je pocetak jednog divnog prijateljstva - Kazablanka Poslala: Ljilja

185. Dear Diary, today my heart LEAPT when Agent Scully suggested Poslala: Ljilja spontaneous human combustion." - Fox Molder Poslala: Ljilja

184. "Oh, brother." - agent Dana Scully Poslala: Ljilja

183. I'll be back - Arnold Poslala: Ljilja

182. Why don't I have a desk - agent Scully Poslala: Ljilja

181. Trust no one - Molderova sifra Poslala: Ljilja

180. Scully....marry me - agent Fox Molder Poslala: Ljilja

179. The truth is out there - agent Molder Poslala: Ljilja

178. Zar se cupi ne zove Sofija - Zoran Cvijanovic - Mi nismo andjeli Poslala: Ljilja

177. Jel' ti to dres? - Zoran Cvijanovic - Mi nismo andjeli Poslala: Ljilja

176. Mala je potpuno bezazlena.samo s'takvim varaj zenu nema glava da te boli - Miki Manojlovic Mi nismo andjeli Poslala: Ljilja

175. Pa sta sam nocas propustio - Mmmm...nista - Mi nismo andjeli Poslala: Ljilja

174. Tata sta mu je - sad mu nije nista - Maratonci Poslala: Ljilja

173. Imamo dva nacina da resimo ovo draga moja - Pirs Brosnan u Panamskom krojacu. Poslala: Ljilja

172. Jjjaaaooo!!! - Miki Manojlovic, Podzemlje Poslala: Ljilja

171. Are you talking to me? There's nobody else, you must be talking to me - Robert de Niro, za neupucene film Taksista Poslala: Ljilja

170. Prolazim koroz pakao Niki. Dva puta sam pokusala da sebi oduzmem zivot, osecam da ce treci biti fatalan po mene. - Sta treba da cinim? - Uzmi me za zenu - Ucini to sto bezbolnije. Poslala: Ljilja

169. Kineska cetvrt - Ona- Veoma ste posteni - On - Za svasta su me dosad optuzivali ali nikad za to -Dzek Nikolson Poslala: Ljilja

168. Je li ti to pistolj u dzepu ili ti je drago sto me vidis - Me Vest Poslala: Ljilja

167. Kazablanka: Sviraj to ponovo Sem - Hemfri Bogart. Poslala: Ljilja

166. UMRO JE PRED SAM KRAJ SVOGA ZIVOTA (MARATONCI): Poslao: JOY

165. ZVONICE......ZVONICE - Nece nece bona, veliki odmor. Poslao: Indijanac

164. Ukusan ovaj Jeremia (Maratonci) Poslao: ThaIN

163. Devojka: "Sta je, jesam li brzo vozila?" Policajac: "Ma jok samo si nisko letela!!!" Poslao: Doca

162. Ako te puknem stosom bice ti glava kao u Boska Buhe-Lepa sela lepo gore. Poslao: SARAH-BO

161. Musa gledas li ti filmove? Pomalo. Pa sto nenosis pancir? Jebi ga tesan mi. (do koske)

160. Gavranicu,moraces da proradis Mit o Sizifu! (rece Trivalicka u Lajanju na zvezde kad ju je Filozof ugasio) Poslao: WLADDO
sokre is offline  
Odgovori s citatom