Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 13:28   #18
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
a neznam, ali meni nikako nije realno kada ti na početku odmah biraš s kojim ćeš klubom igrati, di je tu realnost
A zašto bi taj dio trebao biti realan? Jel bi po tebi svaki put kad započneš igru trebao krenuti s nekim niželigašem? Onda dok skupim reputaciju moji najdraži igrači više ni neigraju ili su ostarili pa mi ih se ne isplati dovoditi u klub i tu bi mi već pala zainteresiranost za fm...Taj dio se netreba mijenjati...A ovo što bi ti htjeo da nemoš dobit otkaz ...Pa ako dobro vodiš klub neznam zašto bi ga uopče dobio, a kad bi ga iz nekog meni nepoznatog razloga dobio koji je problem nastavit s nekim drugim klubom...Promijena kluba je dobra stvar, meni nije fora da sam skroz u istom klubu, onda mi igra postane dosadna...Npr. u ovom fm-u sam uvijek počinjo s Man City-em i nakon što bih osvojio prvenstvo, ligu prvaka i domaće kupove dao bih otkaz i promijenio klub i gledao kako City razvaljuje protivnike...To mi je največi gušt kod mijenjanja kluba, u City dovedem odlične mlade igrače i kad ja odem oni nastave razvaljivati, a ja krenem u novu avanturu...Znači, moj komentar na ovo tvoje da nemoš dobit otkaz je i
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom