Pogledaj jedan post
Old 06.09.2008., 08:50   #9
Ne mogu vise razluciti gdje prestaje jedan obrok, a pocinje drugi. Zapravo, jedem svaka 2 sata Princip dojenceta.

Jucer sam jos pojela Lima pudingic od cokolade (koji uopce nema okus po cokoladi, pa sam morala dodati Nesquick cokoladni sirup), Spar vocnu salatu i pinjole, a vecerala sam opet Zelenjavne zrezke, ostatak dinstanog graska od rucka i zelenu salatu s matovilcem.

Jutros sam doruckovala Illy kavu (iz limenke) s Alnatura cokoladnim sojinim mlijekom (malo kave na puno mlijeka), sojinim slagom i Nesquick cokoladnim sirupom Inace ne pijem kavu, ali ovo mi je bas fino

EDIT: I jos Alnatura kasica od zobenih pahuljica, jabuka i tresanja.

Rucak:
- Alnatura juha od luka
- Karfiol s kikirikijem (karfiol skuhajte na pari i izvadite u zdjelu, malo vode od kuhanja pomijesajte s kikiriki maslacem s komadicima kikirikija (ja sam koristila Alnatura kikiriki maslac) da dobijete kremu dovoljno rijetku da se moze preliti preko karfiola, promijesajte)
- kruh, neki s bucinim sjemenkama i namaz od dimljenog tofua (dimljeni tofu, sojino vrhnje za kuhanje, sareni papar, vlasac, sve zblendati stapnim blenderom)

Zadnje uređivanje patientia : 06.09.2008. at 12:57.
patientia is offline  
Odgovori s citatom