Pogledaj jedan post
Old 16.06.2003., 18:51   #18
ja sam u Zagrebu godinama isla teti Bibiani ( molim lijepo, jos prije nego su sve nase zvijezdice tam krenule ) i bila super zadovoljna.

I sad odem , kad sam u Zagrebu.

Cisto je, a meni zapravo najbitnije - strucni si i nikad mi nije osto nikakav trag njihovih zahvata ( znam cure koje su nakon kozmetickih tretmana imale trajne duboke oziljke po licu , u drugim salonima )

Nemam problematican ten niti sam ikad imala, ali volim biti njegovana i volim taj feeling da me tam malo razmaze

Masaze i sve to skupa.

Ovdje sam bas danas bila u jednom novootkrivenom salonu ( tema u pravi cas Princezo ) pozitivno sam iznenadjena, prvi kat je vrhunski opremljena parfumerija ( cijene 10 -20% nize nego uobicajno ) drugi kat je frizerski salon a treci kat je kozmeticki salon.
Za opci dojam vec imaju peticu, ugodna muzika, ugodno mirise ( one etericne lampice ) cisto, osoblje ugodno ( to mi je bitno, tam se odem opustiti a ne da me zena udavi pitanjima i slicno ) prava kozmeticarka ce znati procijeniti museriju i prilagoditi tempo konverzacije svakoj pojedinoj musteriji.

Rade iskljucivo Shiseido i Dior proizvodima koje ond amozes tamo kupiti nakon tretmana po 30 % nizoj cijeni.

Nisam nis kupila ( i super je feeling da me nisu ni silili, niti me nagovarali na novi tretman, rekli su kad nadjete vremena vi nazovete par dana prije i imate termin ) jer sam nedavno opeljesila parfumeriju.

E da tretman od 2 sata 40 € a sve ti rade. ( ovdje su takvi tretmani po 80 € ja sam super zadovoljna sto sam otkrila ovo mjesto )

Da imaju i pedikuru i manikuru, imam jedan salon vec ali razmisljam da obavim onda sve kod njih.
Winona is offline  
Odgovori s citatom