Pogledaj jedan post
Old 15.05.2007., 00:52   #2
--------------------------------------------------------------------------------



SEX-PLJUNI I NASTAVI - Jul 11, 2002 14:28 (*.sympatico.ca)
KAKVE VI GLUPOSTI LUPATE.PA ZAR BAS NISTA
NEZNATE O SEXU.CUJ OSTATI TRUDNA SA ORALNIM
SEXOM,DA SE NASMIJES DO SUZA.


--------------------------------------------------------------------------------



hehehehe - Jul 11, 2002 14:41 (*.3web.net)
hahahahahahah.Odavno se sladje ne nasmejah,hahahahahajoj curo nasmejala si me do suza,ma kakvi
dan si mi razvedrila hihihihihihihihihiihhi oh Boze sve me boli od smeha........
Nego blago nama hajde se ti lepo vrati u osnovnu skolu da se opismenis,a i da naucis
nesto,vreme ti je dete moje.......


--------------------------------------------------------------------------------



Humor - Jul 11, 2002 14:42 (*.attbi.com)
Jebote nisam se ovako slatko smejao vec dugo vremena.

Nemogu da kucam od smejanja


--------------------------------------------------------------------------------



Yes, i ja se nasmejah - Jul 11, 2002 15:01 (*.rogers.com)
a sto je najgore, sve sto ONA rece je totalna istina. Verovali ili ne, cak i kroz kozu moze da
ti dospe do jajne celije (zavisi gde ti se u tom momentu nalazi jajna celija, posto se ona seta,
pa nikada ne mozes biti sigurna gde je, tako se u stvari i racunaju plodni dani). Posebno one
kojima je materica visoko, blizu stomaka, one su najvise ugrozene i kazu da tako gradjene
devojke imaju predispoziciju za nezeljene trudnoce.
Mislim da usta ipak nisu najbezbednije mesto za tako nesto, mozda kosa ili nesto slicno jer
kazu da je steta bacati proteine kad se mogu iskoristiti za pakovanje za kosu. Recept sigurno
znate, ali samo da vas podsetima. Pomesajte je sa jednim jajetom i ostavite je na kosi oko pola
sata, posle oprati samponom i isprati mlakom vodom.


--------------------------------------------------------------------------------



Nicky - Jul 11, 2002 15:04 (*.cg.yu)
Ma, sigurno bi mu i rekla da ga je varala.Gdje si to vidjela. Nego,necu vise da komentarisem,
odlazim sa ove diskusije, da sluèajno ne zatrudnim od prevelike prièe.


--------------------------------------------------------------------------------



mamy - Jul 11, 2002 15:08 (*.a2000.nl)
Ma ljudi ONA se sali, sta vam je?????
To jeste, ne da se sali, nego provocira i raspaljuje temu. Zdrav razum MORA da zna da ovako ne
moze niko rasmisljati, prema tome ne trebamo se paliti.


Za ONA :
Hajde nasmij se i reci da je sve ono gore bio ruzan san !!!!


--------------------------------------------------------------------------------



pih - Jul 11, 2002 15:12 (*.3web.net)
hej "ONA"-dospela si lutko i na diskusiju HUMOR sa svojim provalama.Bas ti je tamo i bilo mesto.


--------------------------------------------------------------------------------



ONA (*.cogeco.net) - Jul 11, 2002 15:15 (*.camh.net)
ONA ma sta lupas, brukas mi nick, a jadna si da mozemo samo da te zalimo i eto da se nasmejemo.
Prati molim te, tip joj je rekao, a ona ko slepac. Mozda onaj tvoji nece da te poljubi u usta,
pa moras da se peres odmah da ne bi ostala "trudna". Obrazovaj se zeno, nisam ni ja da znam sve,
ali kad neznam pitam. Ne pravim budalu od sebe po diskusijama, i dokazujem stvari zato sto je
onaj moji tako meni rekao.
Ajde sad ti lepo idi pitaj doktora, pa vrati se da nam ispricas.
Znas li ti gde su tebi jajnike i za sta sluze? Pitaj tvog tipa, moze on da ti kaze da su ti iza
usiju, pa ti veruj opet.



--------------------------------------------------------------------------------



Pa boze, sta vam je - Jul 11, 2002 15:28 (*.rogers.com)
Sto napadate devojku. Ne bi ona vas lagala, ne bi se blamirala ovde na diskusijama. Kako vas
nije sramota, samo svoja iskustva deli sa vama, otvara nam oci i nove vidike, a vi nemojte
verovati pa zatrudnjujte, kad ste neverne Tome. Zatrudnjujte, tako vam i treba.



--------------------------------------------------------------------------------



mamy - Jul 11, 2002 15:34 (*.a2000.nl)
Ovog puta se ne obazirem na sadrzaj komentara koje pise ONA, nego na gramatiku i
izrazavanje,tj.-pismenost :

- dali
-spermatizoidi
-kad njemu dajem oralnog sexa
-to je zato JEL on kaze
-ondak
-bijo
-ejakluirao


Pa ONA nam uljepsa kompletan cafe !!!!!!!!!!!!


--------------------------------------------------------------------------------

Draga mamy - Jul 11, 2002 15:37 (*.rogers.com)
Ajde sad napisi, kako se to sve pise ispravno. smile.gif


--------------------------------------------------------------------------------



ma hajde, mamy, - Jul 11, 2002 15:39 (*.rogers.com)
nije vazna gramatika, vazno je iskustvo iz kojeg treba da izvucemo pouku. Pamet u glavu narode.
ONA, hvala ti mnogo, divna si sto nam otvori oci.


--------------------------------------------------------------------------------



mamy - Jul 11, 2002 15:41 (*.a2000.nl)
izvinjavam se za ejakulirao


--------------------------------------------------------------------------------



ma hajde, mamy - Jul 11, 2002 15:45 (*.rogers.com)
nemoj se sekirati uopste, nema to veze smile.gif))

p.s. onaj gore "Draga mamy" nisam ja


--------------------------------------------------------------------------------



Draga mamy - Jul 11, 2002 16:02 (*.rogers.com)
Ne laze ovaj sto nije ja.Pozdrav komsija rogers!


--------------------------------------------------------------------------------



Pitanje - Jul 11, 2002 16:05 (212.124.*)
Ok ljudi svaka vam cast!Ali opet ostaje pitanje jedno sigurno DA ili jedno sigurno NE,jer kad
se jednom pogresi ne moze se ispraviti,pa samim tim ova tema nije za salu!

Pozdrav!


--------------------------------------------------------------------------------



koga briga - Jul 11, 2002 16:15 (*.bt.net)
kako volim da razvaljujem kurcie koje su kurca gladne naravno nosim kondom .


--------------------------------------------------------------------------------
Zabranjeno pusenje)) - Jul 11, 2002 16:19 (*.yubc.net)
O ljudi, da juce umreh nebi znala da je nesto ovako moguce. Nemojte vise, umrecu od smejanja.
Ali opet, kazu da je ona 'neka' prevarila tako B. Bekera, drzala spermu u ustima, pa trk kod
lekara, pljunila u epruvetu pa on to uspricao tamo gde treba, i sad uziva u dokazanom ocinstvu i
alimentaciji. Pa , il' Boris nije bio svestan sta je radio ili je i to nacin))Samo ti treba
dobra logisticka podrska, vojnicki receno, lekar da te ceka u zbunju sa epruvetom i spricem))
Decko ONE, da se osigura, ima da je tera da plakne usta sonom kiselinom))
Ovo lici na pitanje" Dragoj Saveti" iz zenskih novina sa kojima smo se onomad sprdali u vreme
kad sam ja bila mlada
-Dakle, draga Saveta sedela sam na kamenu na kome je pre mene sedeo moj decko u mokrim kupacim
gacama. Da li mogu da ostanem trudna?"
-Od mokrog kamena , dete moje, ne mozes, ali na mokrom kamenu sigurno, Savetin odgovor.
Dobar ti decko ONA, dooobar, bas vodi racuna o tebi))


--------------------------------------------------------------------------------
futrola is offline