Pogledaj jedan post
Old 21.02.2012., 17:12   #60
Quote:
Natka0205 kaže: Pogledaj post
Šapice,
dali vam trebaju dekice? Prijateljica mi sad javlja da je skupila dvije vreće dekica pa me pita kojoj udruzi da donira. Ako vam trebaju javite mi dali da ide kod vas u udrugu nositi ili je moguće da preda nekome u Zg?
Pozz
Hvala Natka čuli smo se s frendicom sve je dogovoreno,hvala puno.

A sada novosti:

1. NAĐENI LABRADOR

-nema čip...za sada je još kod naših volontera al neće još dugo moć ostat kod njih tako da će i on siroče morat ić u Dubravicu.

2. NORA

-je ponovno na plaćenom smještaju kod Lajoša jer je na ovom drugom smještaju u Zaprešiću (koji je također bio plaćeni) preskakala ogradu.

3. BOLESNO ŠTENE LARA

-je bolje,no ne znamo kako ju sad vratiti nazad u Dubravicu,ima netko možda tko želi čuvati malu Laru?

4. NAŠ BORNA

-je zahvaljući Zdenki i Zani33 konačno napustio Dubravicu i nalazi se na smještaju kod Lajoša,cure hvala vam sigurni smo da će naš Borna uz vašu pomoć brzo naći pravi dom

5. 3 MALA CRNA ŠTENCA

-par postova iznad su u Dubravici i dalje molimo ako ima netko tko ih želi čuvati,Dubravica nije mjesto za tako male štence...

6. MILA

-je vraćena,bilo je rečeno da može ostat do udomljenja no ipak su je vratili...Mila sada nakratko ima smještaj no za nju se HITNO traži smještaj kako ne bi morala ić u Dubravicu,to bi zaista bio šok za nju...

Mila https://www.forum.hr/showthread.php?t=675029

7. Imamo dosta novih sponzora:


1. Leo-Zilah
2. Emily-Feki
3. Nora-CicMic
4. Ana-D.Š.
5. Barney-I.O.
6. Betty-M.P.
7. Lulu-D.B.
8. Bless-N.Z.

Veliko hvala svima!

(budemo sada kroz koji dan sastavili novi ažurirani popis sponzora,pa da se točno zna koji psi imaju sponzora,a koji ne.)

Imamo još puno pasa bez sponzora javite nam se i postanite sponzor jednog od naših pasa!
__________________
Kontakt: [email protected] 095 056 3234
Šapica FB Youtube channel

Zadnje uređivanje UDRUGA ŠAPICA : 21.02.2012. at 17:20.
UDRUGA ŠAPICA is offline