Pogledaj jedan post
Old 27.08.2009., 03:27   #1
Kako da ga vratim?

Skratit cu pricu sto vise mogu..

Upoznali smo se prije dvije godine, nisam ga uopce dozivjela...slucajno, nakon par mjeseci poceli se dopisivat (znamo se prek istog drustva) izlazit, tak bezveze...ko frendovi, ja imala decka, on solo. Nakon nekog vremena ja luda, totalno, abnormalno zaljubljena...ko nikad..on isto. Divno, krasno... sve smo se cesce poceli cut, vidat, bla,bla...NISMO BILI ZAJEDNO! To je bitno, iskljucivo frendovi koji su bili zaljubljeni (ne,nemam 17 godina, zacudujuce znam) uglavnom...Jedan dan kaze mi da se odlucio pomirit s bivsom...Ja pala u komu, gotova...Dva mjeseca ga nisam ni vidjela ni cula...Nakon toliko vremena napila sam se ko nikad i posto me jos nije prosla depra oko njega poslala mu poruku...mi se opet poceli cut ko da nikad nista nije bilo... Samo sto je on jos uvijek bio s curom, a ja sam ostavila decka zbog njega. Ugl, tako je to trajalo par mjeseci, nase druzenje (ne sex i te stvari) nego fakat ponasali smo se ko da smo u vezi, pozivi do 7 ujutro, non stop smo se culi, brijali gluposti kak nam je super, kak ovo, kak ono, izlazili, gledali filmove bla,bla...Jedan dan...zovem ga, ne javlja se, drugi dan, zovem ga, ne javlja se, treci dan...ista stvar...i eto otad proslo ravno sedam mjeseci...

Ne znam sta se desilo, znam da osjeca nesto prema meni i svaki put kad me vidi noge mu se odsjeku, rekao mi je da me voli al da ne moze bit samnom.
Vidjet cu ga za dva dana (silom prilike) jos uvijek ludim samo kad mi neko njegovo ime spomene, volim ga, stvarno ga volim i ne mogu zamislit da zivim vise ovako bez njega.

Moje pitanje...KAKO DA GA VRATIM? i manje bitno...sto je moglo prouzrocit to da mi se ko balavac odjednom bez objasnjenja prestao javljat?!

Hvala guys... :*
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom