Pogledaj jedan post
Old 19.02.2003., 00:13   #10
Re: Zene preko ruba zivcanog sloma

Quote:
TzU kaže:
Jeste primijetili kako je pocela podilazit Stankovicu sa onim »pa vi ste pjesnik«, mislim, kakve to vrazje veze ima s temom nasilja nad zenama, zena ga ocito bari a 20 godina je mladji od nje!
A lukavi Stankovic sjeo podalje inace bi ga garant stara vjestica slatala pod stolom.
Ak to nisu posljedice klimakterija onda sam ja celavi papak!
Da da da da....pa one spike "vi idete u teretanu i bildate" i "zgodan ste muškarac" i sl. Pa je jedno N puta rekla "Vi imate moć" što je trebalo biti u smislu medijske moći ali je zvučalo kao da je Stanković neki pastuh a ona želi da ju potroši.

Ma stvarno je napravila budalu od sebe.

A najbolje mi je bilo kad je, već pred kraj emisije, totalno skrenula sa teme i počela pričati kako se danas ženama brani da budu što jesu i da čini što moraju jer se ne potiče dojenje??? WTF? Ma tko to molim te ne potiče dojenje. Svaki put, ali baš svaki put, kad su tema u nekoj emisiji dojenčad uvijek se govori kako nema boljeg od majčinog prirodnog mlijeka, i liječnici uvijek potiču majke da doje.
Njen je argument bio kako se žene odvrača od dojenja umjetnim mlijekom koje se kupi u apoteci. I kako je pokrenuta i medijaska kampanja protiv dojenja???? Ponovno, WTF? Ja dosad nisam vidio niti jednu reklamu u kojoj se reklamira umjetno mlijeko.
VR je povlačila neke paralele sa ulošcima i kontracepcijskim pilulama...??? Nije baš najspretnija usporedba.

A kako sam se samo smijao kad je usred njene priče o tome kako se žene odvrača od dojenja Vicko uletio sa "Npr. reklamiraju mlijeko (misleći na kravlje, naravno)"


Sve u svemu mislim da je upravo više naškodila onima kojima je pomoć stvarno potrebna,a pomogla sebi da se bolje prodaje njena knjiga.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom