Pogledaj jedan post
Old 11.06.2006., 10:20   #20
ja sam mislila radit sve kod sekoranje jer je frendica prosle godine prosla jako jeftino (buket+reveri+aranzmani na stolovima=manje od 2000 kuna) no on je koliko znam (jer je moja frendica njegova frendica) drasticno podigao cijene tak da sam mislila kod njega radit samo buket, a ostatak kod jedne dubravke u obrtnickom prolazu-super radi...u biti ja imam vec tocno svoje ideje, ne zelim sad tu dizat uzbunu, al sekoranja nije nist originalan.da vam pokazem jednu knjigu koju imam iz amerike shvatili bi da sve doslovce kopira iz knjige sto mene uvijek sokira kak ljudi padaju na plagijate, no s obzirom da kako sam ja rekla trebam nekog da mi realiziraideje, a ne da mi ih daje, on mi se ucinio najbolji jer moze narucit najcudnije cvijece iz holandije.ja necu imat niti jednu ruzu jer ih mrzim,pa cemo vidjet koliko ce mene taj buket kostat (iako kazem, imam vezu, pa ce ozda bit malo manje)....bojim se ove druge zene jer ona isto narucuje, pa ko zna koliko ce to doc! molly,kak si se ti s njim uopce uspjela sastat kad radi samo ujutro? jel ti pokazivao one svoje prijasnje radove ili si mu ti dala svoju ideju?koliko ce velik biti taj buket uopce? moj dojam je bio kad sam se s njim nakratko sastala, da on ne voli da mu ti dajes svoje ideje vec zeli raditi po svom katalogu radova, sto mi se ne svida bas....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom