Pogledaj jedan post
Old 06.12.2010., 17:15   #69
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... mislim da se nekada previše ide u širinu pa se često odmakne od biti koja je sasvim jasna i jednostavna.
Da budem malo jasnija, astrolog ne mora nužno znati primjerice latinsko nazivlje musklature ili funkcije pojedinih mišića da bi zaključio da se primjerice i općenito skeletni mišić najčešće aktivira voljom (dala sam ranije primjer kontrakcije bicepsa fleksijom u laktu).
Isto tako, s obzirom da smo na PDF - u Astrologija, čini mi se da je i ovo moje "raspisivanje" suvišno jer ne povezuje astrologiju i bolest već odmiče od teme. U tom sam smislu mislila pod "suvišno", nikako drugačije. Zato sam i napisala " ... ovdje suvišno".
A ako ćemo ipak ići u širinu, tada sistematizacija foruma jednostavno nije niti potrebna jer zapravo možemo na svakoj temi pisati o svemu.
Sami ljudski mehanizmi su toliko komplicirani i u biti nedovoljno istraženi i mnoga saznanja fale, mnoge se stvari samo nagađaju...

I kako onda ne ići u širinu kad je to jednostavno nemoguće zbog povezanosti svega, naročito ako se dotakne saqmo funkcioniranje čovjeka... tu je neizbježno ići u širinu htio to netko ili ne...

Samo ovo pominjanje "najobičnijeg" grčenja pa vidimo da mora biti uljučeni najmanje Ur Me i Ma... a kamo li za nešto drugo...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom