Pogledaj jedan post
Old 17.09.2003., 20:27   #13
Quote:
sailor kaže:
Pravi audiofili imaju barem Marantz
MARANTZ ? Imao sam jednom pojačalo od marantza cjenovne klase 60% ovog Technics-a(1400 CHF Pojačalo i predpojačalo zasebne komponente Technics) A maranz je imao STKx2 na izlazu 4X 25 W što je za svaku osudu jer te komponente koriste neke idi mi dođi marke.. Ali ruku na srce lijepo je zvučalo dok je radilo.
A imam i veliku pritužbu na NAD DVD uređaj.. Zvuku nemogu naći ama baš nijedne zamijerke, ali mehanika je čisti šrot. Brzina učitavanja CD-a ili DVD-a je za a kad izvadiš Cd ili DV iz uređaja nakon 10 minuta ili dva stat imaš osjećaj da je bio u peći za taljenje želika kako je vruć.
A nije mi dao vrag mira pa sam ga i otvorio hehehe i nije me baš ni iznenadilo nešto a malo i jest.
Cijeli mehanizam je prekriven nekim limom kao u kutiji i samo postoje rupice kroz koje idu vanka kablovi i kako onda nebi bilo vruće unutra. A taj pleh je sigurno da bi se možda zbog kojekavog EM zračenja nebi kvario ton ili tako nešto a drugu svrhu nevidim. Ali koliko vrijedi toliko i ne vrijedi,..1300 CHF za ovaj šit i opet ima stvari koje se čeak nedešavaju bugraskim DVD uređajima. Opet napominjem da je zvuk kaos ma milina za slušat ali zato je uvijek strah na početku dali će učitati CD kako treba ili napisati No Media.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline