Pogledaj jedan post
Old 24.06.2010., 17:22   #611
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Došlo je do nekih poteškoća pa ponovo stavljam fotke vezane uz moj post o gostujućem kukcu na kutiji od roleta.
Očito neki opnokrilac, ne znam točno.

Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Samo da pitam za ovog kornjasa...

Ima li sto da ga privlaci na mramor???
Ne, samo je pao na mramor.

Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Evo 3 dana za redom, kad idem hranit pse, uvijek nadjem jednu zenku i to uvijek okrenutu na ledjima. Uvijek je ispravim, i podignem s poda i vratim je na drvo.

Mislim, znam da ih nema sta privlacit, ali pitanje je zasto se eto vec 3 dana vraca na to mjesto, i jos se ktome okrene na ledja???
Zašto misliš da je to ista?

A i da je, tko zna zašto to radi ?

Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
I koje je njegovo staniste opcenito, ja sam ih do sad vidjao u velikom broju na hrastovima, sto muske sto zenske, i uvijek su bili ogromni
Nisam ih primjecivao po i pod drugim drvecem, a ovdje u blizini nema nijednog hrasta, "obicna" drveca, i eventualno orah.

Dali njih privlace velika drva sa prostranom krosnjom??
Privlače ih šume općenito. Hrast je biljka domaćin često ličinkama.

Quote:
sita kaže: Pogledaj post
E thanks. Mislila sam da jelenci ne lete.
Oh, lete, lete. Itekako . Donja krila, koja aktivno sudjeluju u letu tijekom mirovanja budu složena pod tvrdo pokrilje. Inače, prozuje kao mali helikopteri pokraj glave, kad se streseš pitajući "Što je to bilo?! "
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom