Pogledaj jedan post
Old 27.10.2006., 12:46   #66
Quote:
sly47 kaže:
sve u svemu moj zaključak je da svatko od nas ima svoju viziju kako taj dan ili bilo što drugo u životu treba izgledati, mene osobno briga kako to ameri rade ili kak izgleda "filmsko vjenčanje"... ono što mi je bitno jest da to bude onako kako sam to JA zamislila i što se meni sviđa...ako je to vatromet od 10000kn za 10 sekundi kod najskupljeg ponuđaća baš me briga dal sam to mogla dobit jeftinije ako sam htjela baš to i tog a moje mogučnosti mi to dozvoljavaju... lolita meni je tvoje vjenčanje bilo lijepo al nikad si sama nebi dovela do toga da se toliko iznerviram jer meni torta, cviječe i sl. nije toliko bitno...al to sam ja a tebi je to bitno i zato nisam komentirala niti jednu tvoju situaciju jer ti imaš drugu viziju od moje i to poštujem a ako mi to več nije normalno radije ću ne komentirat nego ti reći da nisi normalna i da bi ja to napravila ovak ili onak... nije bitno jel vjenčanje raskošno, skromno ili američko bitno je da je to ispunjenje tvoje vizije koštalo to malo ili puno...
a mi sve na ovom forumu smo tu da si pomognemo i podržimo iako neki put mislimo da je to bezveze ili preskupo. Primjera radi nikad ne bi dala za fotke 11000 kn al ako je netko dao toliko ili više tko sam ja da mu govorim da je to preskupo... meni to možda nije toliko bitno al toj osobi je pa ako može super..
Znam da nemaš loše namjere al taj tvoj stav sveznajuče ponekad može biti malo iritantan....
pardon na komentaru, tek kad sam ga napisala vidjela sam post od cats...

u potpunosti potisujem ovo!

on topic -
sala - oko 12 500€
vjenčanica - 4000kn
odjelo - 3770kn
prstenje - 2800kn
pozivnice - 1800kn
fotografiranje + snimanje - 5500kn
cvijeće ( sve osim ružmarina ) - oko 2000kn
bend - 1500€

točne cijene svega i ostalih "sitnica" koje nisam navela, javim nakon vjenčanja.

nisa is offline  
Odgovori s citatom