Pogledaj jedan post
Old 27.10.2006., 12:53   #69
Znam Cats da si rekla dosta, ALI... ne kužim zašto napadate lolitu Mislim da je cura samo malo više iskrena od ostalih, a to što nekoga to vrijeđa to je samo njegova stvar! Meni osobno lolitini savjeti najviše pomažu, jer je na svadbi imala ili ima savjet za stvari koje ja želim imati, a mislim i da je većina vas oduševljena njezinim svadbenim detaljima. Ja sam uvijek za to da se plati manje i dobije više, jer zašto bi samo tako indiferentno prolazili pored stvari.... Ne znam možda neke cure u nedostatku vremena daju samo pare i ne pitaju za cijenu, ja nisam takva, ja nevolim kad me preveslaju, ljuti me kad se nešto naplaćuje daleko iznad stvarne vrijednosti i zato kužim lolitu. Meni vjenčanje nije najskuplji dan u životu, već najljepši, a ljepota može biti i besplatna, tako da.... Lolita ostani gdje jesi, meni tvoji savjeti puno znače i pomažu! Znam da ti ovaj forum više nije potreban i drago mi je da nam želiš pomoći i stvrno mislim da nisi htjela, ni namjeravala biti bezobrazna prema nikome! I da naravno da se slažem da je svako vjenčanje posebno na svoj način jer već sam sigurno prije rekla puno je ljubavi uloženo u taj dan ljubavi, pa se sve treba cijeniti, ali ne i sviđati! Babe je bila lijepa i super je odradila svoje vjenčanje (znam da je već i bila iscrpljena od svega) i moram priznati da mi njezino vjenčanje izgleda exkluzivno jer je uključila i neke posebne detalje koji koštaju, ali je rezultat i dojam nenaplativ, dok je lolitino ako treba uopće uspoređivat, lijepo vjenčanje sa puno originalnih ili barem kod nas ne baš često viđenih detalja, a ljepota je na kraju krajeva u svim tim detaljčićima i u vatrometu i u doma napravljenim kuglama od lišća
Ja vas sve ovdje volim i nemojte nikome uzimat za zlo ništa jer mislim da nikome ovdje nije namjera to raditi
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom