Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 20:56   #38
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ovako je bilo i kod nas, štrajk dojenja počeo s nekih 2 i pol mjeseca, trajao do njezinih 5 i pol. Osim što ja nisam skakala po pilates lopti,ali ostalo je identično. Brojala sam obroka i jedva s njezinih 4 mjeseca izbrojala 4 u 24 sata, samo dojena. Napredovala je dobro, također kao i tvoja, pa se pedica nije zabrinjavala,a ja morala tempirati uspavljivanje za svako dojenje
Kukala sam i tu na nekom topicu, tek sam tu shvatila da se to zove štrajk i pročitala da probam dojiti u polusnu. Srećom pa je htjela spavati, inače ne znam kak bismo to dojenje izveli jer bočicu nije htjela ni pod razno.

S nepunih 6 smo započeli dohranu i preporodila sam se jer je mala žlicu jedva dočekala,a uz to sam i određenu količinu mlijeka mogla joj dati kroz kašicu.
a majku mu milu, di ste svi onda bili tad nitko nije imao takvo iskustvo, svi štrajkovi su trajali po max 5-6 dana.. luda sam bila...
isuse, kako me to razdoblje iscrpilo, dugo, dugo poslije sam imala traume od jela. s tim da moja nije htjela ni dohranu, prvi obrok smo zamijenili tek s 9-10 mj
extreme is offline  
Odgovori s citatom