Pogledaj jedan post
Old 02.03.2007., 11:00   #91
Quote:
Energija kaže: Pogledaj post
Reci mi "Ubojice_mekog_tuljca", je li ovo dolje napamet donešen zaključak i da li je cura mogla toliko izazvati tipa tako da joj je zabranio čak i lakirati nokte da se ne bi slučajno netko narajcao na njene nokte?!

ja tvrdim da je pol te priče izmišljotina...

kao prvo nemre ju zvat na kućni i brijat da se žena nalazi u nekom autu... to su bedastoće i izmišljotine.


cure su takve da vole strahovito preuveličavati stvari.

evo primjer, imao sam jednu djevojku prije par godina, sve super sve 5, puklo zato jer je bila ljubomorna na moju frendicu (ajmo reć opravdano premda ju nikad nisam varao). i poslije prekida ispale priče da sam ja nju tukao, nisam ju puštao van, branio sam joj ovo ono sim tam... a meni bilo totalno svejedno što će obući, s kime će ići i sl. ugl izmišljotine.


zatim prije dvije godine me jedna cura optužila za silovanje. ajde bila bi dobra priča da nije bilo svjedoka koji su potvrdili da se ništa nije dogodilo među nama osim pogleda i riječi. policija mi dolazila doma i dan danas je ostala ta mrlja na meni, a bez da sam curu dotaknuo u životu.


oćeš donijeti zaključak ili ga moram ja pisati? žene su ti takve, preuveličavaju da je to strahota. iz jednog problema će napraviti njih 100.

a sad kad me feministice napadnu... a čisto me boli kurac. znam da postoji negdje neko normalno žensko stvorenje. možda i više njih
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom