Pogledaj jedan post
Old 31.08.2004., 11:21   #89
Quote:
-Shevchenko- kaže:
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!!
Hm, tko bi to mogao biti. Pada mi nešto na pamet Niko Kranjčar se zavukao i iza protivničke obrane iiiiiiiiiiii... goooool ! A valjda je bolji u krevetu nego na terenu. Ako nije onda
Zorro is offline