Pogledaj jedan post
Old 23.03.2013., 12:59   #48
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Uslijed nekih životnih teškoća, jer život prema meni nije bio baš nježan, već naprotiv vrlo grub i violentan dugo nisam imao mogućnosti za intimnu vezu. Govorim prvenstveno o emocionalnoj vezi i o voljenju nekoga, jer sve što sam radio u zadnjih 10 godina mog stradavanja (da se razumijemo ovo nije ispovijest mladog vertera, ili neka druga jadikovka), su površne veze, usputni seksovi i nemogućnost dubljeg emocionalnog povezivanja. Volio bih ponovo biti zaljubljen i naći tu neku djevojku koju bih bezuvjetno volio. Jer ja nikada nisam znao drugačije voljeti nego bezuvjetno, s totalnim predavanjem. Cinici će reći da se prodajem, a ja ću im uzvratiti da ih nabijem na qurac u tu njihovu ciničnu bulju.

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
možda zvuči patetično i/ili prozirno, ali ako si spreman nekoga voljet i otvoren prema tome onda će se to i dogodit. ali, da bi se zaljubio u pravu osobu moraš uključit i mozak, a ne samo otvorit srce jer će ti se inače lako dogodit da se zaljubiš u ljubav i završiš sa krivom osobom.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom