Pogledaj jedan post
Old 25.09.2006., 21:38   #11
Quote:
STINGer kaže:
Par jako dobrih frendova ih imaju i sve što mogu reći su apsolutne preporuke. Bilo da se radi o TV slici, gledanju DVD-a ili korištenju next-gen konzole (X360). Pa ti protumači kako hoćeš!

btw... ja sam u fazi kupovine http://svijet-medija.hr/product_show...91&name=LCD_TV a istog preporučam i autoru topica.

@illegale, otiđi do Svijeta Medija na Iblerovom (ako si u ZG, naravno) i reci im što te zanima. Oni imaju posebnu sobu za demonstracije i tamo ćeš najbolje steći uvid koliki ti ekran treba, jer gledanjem u prodavaonici nećeš ništa moći zaključiti. Za plazmom nemaš nikakve potrebe, jer za te novce nećeš dobiti ništa dobro... uostalom, na gorenavedenom lcd-u slika u digitalnom signalu je fenomenalna, skoro pa kao da gledaš dvd film.
Hej, nemoj se pjeniti!
Ja sam napisao da sam tako cuo... I ja sam u nekoj dilemi da kupim plazmu ili LCD do 15ak tisuća kuna, ali jos uvijek ne znam kaj! Kada sam to spomenuo društvu i kad sam spomenuo da razmišljam o Sonyju jer mi je ta marka broj 1, takve su bile reakcije, kužiš!?
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom