Pogledaj jedan post
Old 13.06.2007., 17:05   #9
Quote:
xanas kaže: Pogledaj post
Probala sam razgovarati sa mužem, ali je taj razgovor doveo do jedne tako konkretne svađe da je bilo milina čut. Uvrijedio se na mene jer da ja smatram da je on nesposoban rješiti problem sa srednjim sinom.
pet godina zatvara oci, da, nesposoban je rijesiti problem.

i ne svidja mi se naslov, da ne znam iz prijasnjih postova, pretpostavila bih da se radi o djeci od 5-9 godina. mladic od 19 je dobrano punoljetan i odgovoran za svoje postupke, a premlacivanje djevojke ukazuje na malo dublji problem od samog neslaganja.

nema granica ni kontrole.

uopce ne sumnjam da ga je mogla isprovocirati, ali nikada i nigdje ne smije prijeci crtu fizickog nasilja.

slazem se s tim da biste trebali ozbiljno porazgovarati svi cetvero, ali na nacin da mu ne date mogucnost da ponovno izabere fizicko nasilje kao nacin rjesavanja problema: ako se slicna situacija ponovi zaprijetite da cete ga prijaviti policiji. pa nek njima objasnjava. neka kaze, napise, procita sto mu smeta i sto mu fali u zivotu, stvari koje moze promijeniti, ne one na koje nema apsolutno nikakav utjecaj. barem ne bi trebao imati.

kakav to mora biti osjecaj krivnje koji te obuzme u trenutku kad netko napadne tvoje dijete da ga ne branis svim raspolozivim sredstvima? mali vas manipulira, vrti oko malog prsta.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom