Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 19.09.2007., 08:21   #17
Kremice, masti i sve ostalo pomaže kada hemići nastanu. Stvar je u tome da moramo raditi na njihovom sprječavanju.

Ja sam sada trudna i brije me ''samo da ih ponovo ne dobijem'' jer sam ih se prošle godine rješila operacijom. Više su mi dojadile i kremice i svi mogući lijekovi.
Promjeniti prehranu. To je ono što svi trube. I to je jedina istina. Nekada mi je dan počinjao sa 2 dcl neskafea. Danas je to donat mg, 3 dcl, pa neko voće, pa jogurt obavezno i nakon toga doručak. Naravno da i meni ide na živce stalno misliti i paziti da jedem lanene sjemenke, smokve, šljive ali je zaista učinkovito. Svatko sam za sebe mora skužiti koja mu klopa smeta a što mu je ok.
Juhice, variva, salate, puno voća i povrća i nema greške. Izbjegavati bijelo brašno, peciva, kroasane, krafne i takve stvari, orašaste plodove (kikiriki, bademe, pistacio, razne orahe), suhomesnate proizvode.
I jednom kada nastanu, pojave se, uvijek su tu i čekaju svoj trenutak. Proširene vene u debelom crijevu ne mogu nikada same od sebe nestati.
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom