Pogledaj jedan post
Old 22.10.2010., 19:52   #36
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Gle ja znam da su za tu poznatu osobu tvrdili da ga je izljećio Maki i kolko znam on je financirao pojavljivanje Makija u Hrvatskoj ali kolko čujem ta osoba je trenutno u dosta teškom stanju (neznam dal mislimo na istoga, ima firmu u Sesvetama).
Osoba za koju ja znam je iz Siska i operacija je napravljena na njeno inzistiranje i za njene novce i nakon privremenog poboljšanja sve se vratilo na staro uz daljnju progresiju bolesti.
Ta vrsta lječenja nije službeno verificirana i za sada se samo u Izraelu nešto s time pokušava.
Ponavljam smrtnost je preko 5% i čisto sumljam da bi neki neurolog preuzeo rizik te vrste lječenja a korist je minimalna.
Naravno da je za tu operaciju potreban novac jer nije službena terapija zato ju i propagira doktorica koja je u svojoj bolnici nedostupna ali je zato popodne u svojoj privatnoj ordinaciji vrlo dostupna....
potpuno se slažem da je nedostupna....osobno sam imao loše iskustvo s njom..ako imate viška kunica slobodo odete na popodnevnu seansu koja traje 15 minuta...ja sam osobno protiv takvog nacina komunikacije....placam dopunsko osiguranje pa smatram da sam zaslužio osnovne informacije..to je moje mišljenje....
mladžo0504 is offline  
Odgovori s citatom