Pogledaj jedan post
Old 15.11.2013., 22:57   #1027
Quote:
SubSignoVeneni kaže: Pogledaj post
A što je onda kemija. Napisala si da ne znaš ali neku predodžbu valjda imaš jer inače idemo upravo prema onome što dečki tvrde - da su ženski kriteriji iracionalni. Približno barem?

Neću valjda morati na kraju Ambadassoru reći : Eto u pravu si
Pa vidi, privlačnost je, po meni, ono prvo uwau. "Ajme al' je cakan, ajme al' je pažljiv, ajme kupio mi čokoladu, ajme vidi mu oči, ajme znaš li ti ______". Kužiš. Zasljepljen si, privlačan ti je jako, a vidiš u to vrijeme što si ga upoznala, što si provela s njim kraće vrijeme, da nije neki jaki seronja i idiot.

Kemiju označavam kao ono što se dogodi nakon toga. To što, osim što mi je sav bow chicka wow wow, skužim da privlačnost ostaje, da mu je moj zeček mucast, da volontira u bolnici, da je uključen u problem gladi u svijetu, blablabla i ono što je najvažnije - da imamo slično ili isto razmišljanje o nekim jako važnim stvarima i pitanjima i slično. To šta on ima/nema, to što on jest sada mi je toliko dobro da se razvija kemija.

Kao što reče netko prije, ako shvatim da je on rasist koji dobacuje ljudima neumjesne riječi, ako smatra da je žena stvorena za kuhinju i za pranje njegovih prljavih gaća i čarapa, ako ismijava ono što ja radim pola svog života, ono u što vjerujem (ne, ne mislim na horoskop i ine stvari), moju struku ili moj posao koji ću raditi, off se stvara odmah. Hladim se.
Privlačnost može postojati, i dalje mi može biti uwau- njegova pojava, osmjeh, pogled ali najčešće neće doći do kemije.

Ne znam uopće jesam li shvatila što me pitaš.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom