Pogledaj jedan post
Old 25.07.2003., 00:51   #15
Quote:
zhabotinsky kaže:
Ah, white man's soul music..... Nazalost, malo je novijih country izvodjaca koje bih ti preporucio.
Evo ja da preporucim neke. Nancy Apple iz Memphisa je upravo objavila jedan jako zanimljiv country album koji fino mirise na memphisku scenu, fino muziciranje i fine pjesme (tek jedna ili 2 nije bas morala da se nadje na albumu). Na albumu gostuje Sid Selvidge ciji bih novi album isto preporucio. Od ovih novih nije losa ni Laura Cantrell. A moj omiljeni country band su Cowboy Nation - legendarne brace Kinman koje znamo iz Dilsa i Rank And File. Usput, prva dva albuma Rank and File nedavno su reizdata na jednom disku.

Quote:
Zatim Tom T. Hall (Greatest Hits Vol. I and II na jednom CD-u),
A kao stivo njegovu knjigu The Acts of Life iliti Zivotne pojave (biblioteka Hit) mozes pronaci i dan danas po rasprodajama u raznim knjizarama u Cro i sire. On je jedan od mojih omiljenih pisaca.

Quote:
Spomenuo si i Emmylou Harris. Njeni rani albumi su odlicni: Elite Hotel, Luxury Liner, i posebno Pieces of the Sky.
Zanimljivo slusanje je i njen prvi album Gliding Bird iz 1970 koji je snimila prije nego sto se upoznala sa Parsonsom.


O svemu tome sam ja davno zborio na:
http://www.math.lsu.edu/%7Ezabic/lig...e/20020511.htm
zabic is offline  
Odgovori s citatom