Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 19:07   #876
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ma meni je i D bio drag, da bi riječ rekla, al' da smo ga prale - jesmo! savaš je puno normalniji tip.
Joj je, iako je Demir bio uff ovaj je uff uff uff

Quote:
MuraTuba kaže: Pogledaj post
Mozda ste u pravu Savas malo navaljuje,ali meni se i to dopada kod njega.Teuta da,on je kompletan adut,ali okice su okice.Nesto posebno..
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Mada meni ni Savas nije los, al nije mi ni nesto posebno. Ima on nesto u sebi al mi nije lijep.
Ima ima, puno svega, ali o ukusima se naravno ne raspravlja!!

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
:Savaš Baldar,šarmantan,uporan...teško mu je odoleti...Konačno ima priliku da se iskaže u svoj svojoj muškosti...Uostalom Savaš Baldar je već dokazao da nije oprezan spavajući sa pijanom ,nepoznatom devojkom bez zaštite...Oprez nije vrlina Savaš Baldara.
On je ipak samo muškarac, a priznak koji ne bi zgodnu ženu kresnuo, osim toga ona je njemu prva prišla i kissnula ga
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš. Rrrrrr
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Savaš je hodajući mil.$
volim ja njega kako je on ukombinirao patrijarhalni odgoj sa suvremenošću...
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
[I] Savas joj je davao povoda. Mozda nije svjestan toga, ali jest. Prvo ona dernjava: 'Ona je moja zena! Moja zena!' 'Ti si clan ove obitelji, da ti dlaka s glave zafali, ne bi si oprostio!' ... pa onda grljenje, pa uspavljivanje ...

Koja zena ga ne bi pocela drugacije gledati ako joj pruza sigurnost, nadu, utjehu ... svaka bi mu se pocela diviti i u normalnim uvjetima, kamoli tek ovim njenim.

Savas - ajme majko, koja isprika za nedolazak! 'Ma znas Yaso, jednom radniku stroj uhvatio ruku, odsjekao ruku ustvari, krvario je, vodili smo ga u bolnicu ...' uhhhhh ... Kako da mu ne povjeruje? Mislim stvarno?
Quote:
Ratka kaže: Pogledaj post

Savaš u sivom odijelu i crnoj košulji
Quote:
Abla kaže: Pogledaj post
Emice, za razliku od Demira, Savaš je puno otvoreniji, vedriji, direktniji, a opet vitez na bijelom konju, još kad pogleda s onim svojim okama, svako žensko bi se rastopilo... privlačan je i kad zatakne gan za pojas i navuče ozbiljan opasni mafiozo look... ma šarmantan je u svakom pogledu :
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
A Savaš ko' moderni Supermen. Kako taj balansira na sto krajeva - em spasi Čiček od oca Morona, em smiruj situaciju doma, em drži uzde u firmi, em trči za Đezmin, em ovo em ono..
Ja ga zovem Robin Hood
ejisa is offline  
Odgovori s citatom