Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 15:39   #5228
Hm, bit će ovo post u dva djela jer mi ga se ne da kratit i preuređivat, napisala ga u petak, al se vratio dragi, hvala bogu, pa nisam stigla postavit, kome smeta , nek preskoči.
Čič me se najviše dojmila al ajmo redom
Početak epke svak nekom ili od nekog juri, Savaš bi k Jasemin a tam bi i Javuz , Jasemin bi bila sama, Pelin bi k Hakanu i Lari, Hahan bi k Pelin ali Lara ne , ona bi k Čič, sve u svemu sve naopako. Javuz se zaljepio za Jasemin i ne pušta, ona se izvukla na gladno djete i zbrisala u sobu. Savaš konačno stigao, e moj Murate za brzinu je potrebno stisnuti gas, ne sječaš se toga??, za sekundicu se mimoišao s Javuzom kojeg naravno nije snimio. Jaso mučka frutek,kad eto ti Savaša na vrata, ona se malo nečkala pa ipak otvorila , pusu nije dobio al bar ga je pustila unutra. Savaš krenuo odlučno s pripremljenim govorom, Jasemin ono pismo nije napisano nisam ga pročitao došao sam po tebe, a Jaso će na to, a da mi malo prošečemo? i tak oni izašli a Savaš počeo s đenem aškm spikom , al danas nije skroz blesav ,postavio čovjek i par dobrih pitanja , na koja Jaso nema odgovor , pa di će kud će, ponudi ona Šahnuricu ko odgovor na sve njihove novonastale izmišljene probleme, krivica i odgovornost spretno prebačeni na nekog drugog ,Savaš popušio spiku, Šahica bu najebala ,Jaseminine hirove bu ona platila, mislim uvjek ih netko drugi plati kak god okreneš, ova je kriva kaj se petljala, to svakako, al za to kaj je Jasemin druga žena, fakat nije kriva, to si je Jaso sama priskrbila. Jasino obrazloženje ovog najnovijeg bjega i novonastale drame je čista prodaja magle,svako tolko se izgubi lutajuči po mračnim još neistraženim labirintima svog nekorištenog uma , pa nit zna kud je krenula, ni zašto je krenula, pa onda baulja dok ne naiđe neka dobra duša pa ju uputi u kom smjeru treba zakoračit, sirota trabunja takve budalaštine da se svaki put iznenadim kak ih je samo smislila i od kud ih vadi, najnoviji biser je da je napisala glupo i do zla boga patetično pismo i pobjegla na odmor u želji da ih sve zaštiti, a ja na to mogu samo dodat , pobjegla da bude pronađena i preklinjana da se vrati, još malo posla za Savaša , ak može tražit nestalu zakonitu suprugu, nek traži i nju i nek se i zbog nje brine i nervira kaj ne? poučena dosadašnjim iskustvom jedva čekam da vidim do kad bu se držala svoje želje da nekog zaštiti, nekak mi se čini dok ju ne zasvrbi, živi bili pa vidjeli. Špija Javuz oduševljen razvojem događaja put do Jasine p.... mu se čini slobodan, nadrkani Savaš piči doma zatuč anne, a glupa i cendrava nastavila svoj ucviljeni odmor. (bože ne mogu ne primjetit kak Nurgulica očajno zgleda ima podočnjake da ih može zabacit prek ramena, naporan tempo snimanja na njoj ostavlja puno više traga neg na Muratu, hvala bogu bar na tome, mislim što je ovaj i dalje nevjerojatno zgodan a ne na tome kaj je Nurgul umorna.) Lara demonstrira ljubomoru i antipatiju prema Pelin, pametna žena se pokupila doma, zna ona da nema sreče od forsiranja ,Lara isto malo vuče na sajka, koji smješak nam je pokazala kad je Pelin otišla, ja se zabrinula za dječju psihu, frka me da se iz toga ne izrodi još jedna psihički poremečena Jasemin, valjda ne bu. Savaš stigao doma s pogledom ubit ču te kad te se dočepam, s vrata navalio na Šahnuricu kako si mogla reči mojoj ženi da če u ovu kuču doči kao druga žena(?) ? Svašta , taj isto nije normalan, pa Šahica se nijednom riječju nije obratila njegovoj ženi, kolko sam ja vidla. Urla on iz petnih žila, moja žena pa moja žena, a Čič ko pesek stoji pred vratima i sluša , sirota žena mogla je i bez toga proč, čega se več sve nije naslušala u toj kuči. Al bar sam izi Čičine reakcije skontala da je Savaš i glup i nepismen, ne zna pročitat kaj mu piše na vjenčanom listu . Šahica se isto ne da zajebavati, voli ona da je po njenom ,krenula ona džonom na njega pa prijeti uzmi sina i dovedi ga ovamo ili! Ili šta? Urla Savaš koji je načisto popizdio , a ja se isto načisto raspametila, koji prizor, čista uživancija za sva osjetila, tip je hodajuči sex , mmm , kaj da vam velim, ak mi se dragi uskoro ne vrati navalit ću na TV,a vi se pitate zakaj gledam seriju, svašta stvarno.
Fidan jedina normalna i socijalno osjetljiva osoba u toj kuči , sjela popričat s Čič, Čič se pita isto što i ja“ zar čemo nas dvije ovdje skupa živjeti? Ja se još pitam kakva bi to osoba pristala doč živjet u tu kuču dok je postoječa supruga tamo? zar niste mogli prvo meni reči da odem? Dobro pitanje, gamad koja živi pod tim krovom je neopisiva. Šahica šizi ,izvikala se na Savaša sad bi i na Palu, ali niš od toga ovaj put, Pala ju u trenu stavlja na mjesto Savaš je aga a ne ti, pazi se ili bi mogla ostat i bez sina i bez unuka.Savaš opet u depri, a Jasin ucviljeni odmor se završio , drugo jutro se vratila doma, postigla je kaj je htjela, strašno zar ne? Savašu izgleda godio nočni zrak ,pa ga eto opet kod Čič u sobi hehe, došao je doduše s par sati zakašnjenja vidjet kako je ona , i tresne budalaštinu u Jasemininom stilu , ne želim da te itko povrijedi, aha osim tebe idiote, Čič mu previše lako oprašta ,nisi ti kriv al koliko se ja još trebam ponižavat ovdje , to pitanje nije shvatio, nažalost. Nemoj se zatvarat u sobu ako se suočiš sa strahovima pobjedit češ ih, veli pametni Savaš a ja se pitam koji kurac to ne izdiktira onoj glupači za kojom plazi?
Savaš došao malo i u ured, Hakan odmah tužio Boru za zlostavljanje , Aga će se izgleda konačno pozabavit tom ljigom ,u nedostatku drugog posla, tj puzanja za histeričnom personom. Lejla se opravdava što je otkrila Savašu iza kojeg drveta se ovaj put Jasemin skrila ,nadala se pomirenju, niš od toga anne veli Jaso i izbaci biser godine, bit če ona kao prije( računa li se u to kao prije i sex sa prvim na kog naletiš, ak se računa Javuz ipak ima šanse ) , primit će se posla jer sad je vrijeme za posao, aha jedva čekam da to vidim. Pala i Hakan se ozbiljno primili posla pa idu zaposlit i Savaša, oni bi novu reklamu, Savaš padne u trans na sam spomen Jasemininog imena, kaj su ova dvojca dalje trabunjala Savo pojma nema. Čič sišla do Šahnurice, prigodno, u onu sobu za neugodne razgovore, i traži objašnjenje, pitanje je kak da ona i Jaso žive pod istim krovom? I kaj se ne mogu strpit da se razvedu?? Pitanja skroz na mjestu, zna to i aginica , al nastavlja po svom, debili ne razumiju zakaj je to napravila, ja razumijem,boli nju ona stvar i za Jasemin i za Čič, nek je njen unuk tu a ak je Savaš usput namiren i nije na suhom tim bolje, i to je to, uostalom i tak misli da nijedna nije kurca vrijedna, za jednu se slažem i ja , pogodite za koju?
He he he Pelin se umorila pokušavajuči glupavu prizvat pameti , jadna žena, težak si je križ na leđa navalila, trebala je pobječ od nje glavom bez obzira i prepustit ju njenoj sudbini još ono večer, baš me zanima u čijem bi se krevetu mamurna Jasemin probudila? Nazan stigla u kuču iz koje je izbačena, brižna Fidan izgleda svim sebičnim budaletinama u toj kuči pomaže da progledaju , pa joj skreče pažnju na to koliko je Baran tužan i sam. Jasemin stigla na posao i ko zadnja neinformirana glupača se postavila na Đejdu, a gle čuda Đejda je nova suvlasnica agencije i radit će kaj ju je volja, he he opet je Jasemin ispala kreten ,zapravo nije ispala, ona je kreten, ne zna s kim djeli vlasništvo, majko mila ko je ono rekao da je obrazovana? Di se je obrazovala, iz koje to ustanove izlaze ovakvi glupani i nesosobnjakovići? Več vidim kak bu i ova agencija brzo na bubanj, s takvom pameću niš od uspješnog posla. Nije mi promaklo da Jasemin okreče očima na spomen Sevgine zaljubljenosti, (kakva persona, nevjerovatno). Nisam baš shvatila kak je glupi Ismail uspio saznat bilo šta o Nazaninim računima i ko mu je dao te podatke, mislim kaj god al ajde dobro, usput je saznao da fatalni Bora ima fufu, bjesan Savaš je spreman za ring. Jaso i Javuz predosadno, al sam zato zamjetila razgovor Baran i Nazan , Nazan uvjerava Barana u iste stvari kao i Savaš Jasemin , sramotno je jedino to što Baran ima koju godinicu manje od Jasemin. Pala i Hakan idu k Jasemin , Savaš ovaj put ne ide, guta suze al je ostao u uredu, bravo za njega. Nesposobna i neinformirana Jasemin se brzo pomirila sa Đejdinim novi statusom , Đejda ju je več u startu izgurala, nemre Jaso s njom na kraj, ovoj mozak radi sto na sat, a Jaso ga uopće nema ili ga ne koristi, u trenu je pristala da Baldare preuzme Đejda. I sad vi meni recite da je to normalno, do jučer joj je Savaš za sve u agenciji bio muž, i svi su znali sve o svim njenim privatnim dramama, sve im je to sama iz dana u dan servirala, i danas bu Đejda radila za njenog dojučerašnjeg muža?, ma dajte molim vas, ta je stvarno lobotomizirana. Savaš nazvao seku i pozvao ju na ručak, mora s njom podjelit saznanja o sranjima vrlog joj supruga. Društvance iz Baldar holdinga stiglo u agenciju, Jaso obavila upoznavanje, ukratko im objasnila da ih ne jebe ni dva posto od kad više nema Baldara za imaginarnog muža, žuri na drugi sastanak pa se pokupila i ošla ća, divota. Za to vrijeme brat i seka zajedno ručaju , konačno se Savaš sjetio obratiti pažnju na sestru pa se raspituje kak je, mada i sam vidi da ova baš i nije dobro i to več neko podulje vrijeme,Nazan pokušava sakrit pravo stanje stvari pa veli da je ok, na to krene Savaš ko potop , sve znam abla čak i ono što ti ne znaš, bla bla truč truč , več do krajnje granice ispižđena Nazan zaustavlja bujicu jednostavnim Dosta Savaš , on srečom sve shvatio pa se zaustavio. A ja si mislim kad ti budeš spreman pogledat sebe , onda možeš pametovat drugima, do tad budi kuš i sakrij se u mišju rupu, jer pojma nemaš kaj je sve preodvratno ona tvoja gadura več do sad napravila.
sudoperka is offline  
Odgovori s citatom