Pogledaj jedan post
Old 18.01.2003., 22:05   #9
Quote:
illegale kaže:


Od lijecnika koji se bave homeopatijom, cuo sam da homeopatija ne moze u nikojem slucaju biti supstitucija antibioticima. I to isto tako itekako ima smisla. A ova izjava je po mom misljenju, vrlo upitna. btw, sto znaci uspjesno?

Netko je spomenuo da skola homeopatije kosta opake cifre. Stvara se trziste oko licenci i tome slicno. I to su ljudi koji profitiraju iz cijele price. To sto ti vjerujes u homeopatiju, tvoje je pravo. No farmaceutska industrija ogroman dio para izvuce iz ekipe na raznim oblicima placeba. Jer je i sam placebo vrlo jaka stvar.
A od kojih liječnika koji se bave homeopatijom?

naravno, ako netko sad dobije neku tešku bakterijsku infekciju, neće se liječiti samo homeopatijom, nego i antibioticima. Ali ljudi prije nisu imali tog izbora. uspješno- preživljavanje, izlječenje.

A što se tiče škola i fakulteta homeopatije, tu su cijene kao i svuda različite, ali sigurno nisu više od cijena nekih drugih fakulteta (vani).
Homeopatija se uči cijeli život, i stalno usavršava.

ne znam kolike su cijene, ali znam da homeopatske škole traju 4/5 godina, i da studenti moraju uložiti i srce i dušu u to što rade.

Ako se već na milijune ljudi liječi homeopatijom i zadovoljno je, onda to ne može biti neka prevara i magija.

Jednom sam na netu našla neke francuske sitove u kojima se na matematičko fizikalni način objašnjavalo djelovanje homeopatije, ako ih ponovo nađem, I'll let u know

Btw, zašto tebe odjednom tako zanima homeopatija?

želiš li probati?


P:S: ja ne vjerujem u homeopatiju, ja ZNAM da homeopathy works
 
Odgovori s citatom