Pogledaj jedan post
Old 12.05.2014., 10:26   #23
Ja cu se sad ukljuciti sa malo nepopularnim stavom da je ranije ipak ok. Ja sam isla sa 6,5 i nikad ama bas nikad u zivotu nisam ni pozalila zbog toga niti na ikoji nacin bila zakinuta (zapravo sam ja bila ta koja je pilila starce da me upisu jer sam cula da susjed s kojim sam se igrala krece u skolu, pa nije dolazilo u obzir da ja ne idem).

Ja imam obrnutu dilemu od pokretacice teme - moja je cura rodjena pocetkom kolovoza 2009. i do nedavno smo mislili da cemo ju definitivno dati sa 7g, dakle 2016., medjutim mala je bistrica, na vlastitu inicijativu je naucila slova cak pomalo i citanje (dakle mi hodamo po cesti, ona meni kaze "Mama vidi K-O-N-Z-U-M, to ti znaci konzum gdje kupujemo kruh"), u vrticu su je takodjer na njezinu inicijativu ukljucili u program predskole i tete mi kazu da sve super svlada (sto vidim i sama jer cesto doma donese te listove koje su radili). Ide na engleski i teta je super zadovoljna kako joj to ide, bas me pitala radim li doma s njom, jer puno rijeci zna unaprijed. Jedan dan je dosla kuci i rekla mi "A zasto me nisi upisala na francuski i njemacki?"

Muz i ja smo streberi ilitiga odlikasi bili i ostali pa malo ipak drukcije gledamo na ovo "teško" gradivo


I da, dvije curke s kojima se najvise druzi odlaze u skolu sa 6, pa mi je i to veliki argument ZA skolu, odnosno i ja se bojim da bi joj moglo biti jako dosadno u vrticu ako one odu i da mi nece htjeti ici u vrtic.


Jedino jos nisam sigurna po pitanju sigurnog prelaska ceste, pricanja s nepoznatima i discipline u razredu (45min sjediti na miru, nisam bas sigurna da to moze) i to su mi jos stvari koje moram dobro razmotriti prije nego donesem odluku.
eruditio is offline  
Odgovori s citatom