Pogledaj jedan post
Old 04.10.2006., 23:01   #242
Quote:
Elysium kaže:
Ili smo bili u vezama, ili jesmo, kako već kod koga
ali, iskustvo neko nosimo. kakvo da je, ali imamo ga. naoružani smo.
barem djelićem onog što nam se sviđa, što nam paše.
a i onim što nam ne paše.


divna je nježnost. romantičnost.
ali isto tako znamo da ne može sve počivati na tome. jednostavno, postoji vrijeme za vođenje ljubavi, i postoji vrijeme za jebanje.

što želim od topica?
da čujem što vas pali kod vašeg partnera/partnerice, što radi dobro, gdje učite, a gdje bivate učenim..
kakve igrice preferirate..
i što je ono što partner/ica potpuno krivo radi..

što vas jebeno napaljuje, a što odbija
o čemu god želite

Apsolutno me odbija kad je muskarac mlak i nepoduzetan. Odbija me kad zenu ne zna uzeti, doslovno, naturalisticki, onako da joj pokaze da je iskljucivo i potpuno njegova. Ne, ne mislim pritom na primitivce kojima je bitan jedino vlastiti uzitak, vec dapace, na one dovoljno mudre i muzevne da ju takvim svojim djelima raspamete i zadovolje. Ali da ostvare i vlastiti uzitak, invazivno i odlucno. Odbijaju me i submisivci svih vrsta, oni koji imaju seksualne tabue i koji su nespremni na isprobavanje novih stvari. Oni koji dopustaju rutini da paralizira njihove seksualne aktivnosti. Prestrasno.
Napaljuje me kad me drzi toliko snazno da se ne mogu pomaknuti. Napaljuje me kad osjetim svu tezinu njegovog tijela na sebi. Muzjak i predator. Napaljuje me kad ga nije briga 'sto ce drugi reci'. Kada vise-manje sevi gdjegod mu padne na pamet i u kojegod vrijeme. Kada zna bol pretvoriti u uzitak, boljeti me i uzbudivati istodobno. Kada ima moc pogledom stvarati male potope Kad je glasan i kad bez problema kreira zvukove koji izlaze iz mene. Kada grize i rezi u manirama zivotinje, a istovremeno obozava kako to samo istinski zaljubljen muskarac zna... Takoder kada se zacrvenim uz njega, a on sasvim ozbiljno nastavlja dalje, sadisticki i zlocesto, a istodobno mi pruzajuci svi sigurnost svijeta u njegovoj blizini.
I volim igrackice, pogotovo bezicne na mali daljinac u njegovom dzepu, a sama igrackica na nekom drugom mjestu I pomagala svih vrsta, ne kao pomoc, vec kao zacin. I obozavam sokiranje malogradana s malo zlocestog ekshibicionizma I seks u polusnenom stanju, onako u sred noci kada ne znas je li san ili java, sav ritmican i polagan.
Poneki fetisi, preosobni da bih i njih ispisala, ali dovoljno bitni i stimulativni.
A gdje to sve ucim? Rekla bih da je moj najveci ucitelj masta... a egzekutori su tijela aktera tih aktivnosti
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom