Pogledaj jedan post
Old 17.01.2012., 12:50   #15
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Vi ljudi ste toliko... dragi, i ponekad smiješni. Ali u suštini toliko dobri, da smo vas rado izabrali za one koje ćemo tokom vašeg životnog vjeka iscjeljivati. Za mnoge od vas, mi smo samo psi – slatki, pametni, dragi kućni ljubimci koje možete maziti kad hoćete, a ne da vam se baš šetati po kiši....
Imajte na umu da je pseće kraljevstvo na zemlji kraljevstvo instinktivnih iscjelitelja. Kao i mačke, vide kroz prostor i vrijeme. Dok mačke iscjeljuju um, psi spašavaju srce.


Što kažete na ovo....???
psi su definitivno veliki emotivci...a ovo sa žrvom prisjetilo me na našeg čukicu koji je ljetos skočio u slobodu. Neznam ko ga je od nas ukućana više obožavao, svaki na svoj način, svatko je imao svoj poseban i dugačiji odnos s njim.
tog dana krenuli smo na još jedno kupanje, prije kojeg bi ga pustio iz auta da trči za nama do plaže, onako ponosno, hitro, pun samopouzdanja.....
i taj put nije dočekao da mu otvorim vrata......skočio je sa zadnjeg sitza kroz prozor vozača ravno pod kotače auta koji je dolazio......doživio sam istinsku katarzu. cijelu prošlu god.,a kako je počela i ovu,suočavam se sa smrću bliskih osoba i njihovih najbližih

poslje mi se javio, namignuo i mahnuo kako on to zna.....
__________________
Živ si
Ako Znaš
Zbog čega Živiš
modro-zeleni is offline  
Odgovori s citatom