Pogledaj jedan post
Old 19.11.2013., 10:20   #198
Quote:
ekvator kaže: Pogledaj post
prije godinu dana pojavila mi se neka kvržica veličine graška blizu lijeve dojke, nije boljelo ništa, pretpostavljala sam da je do toga došlo radi stresa i životnih promjena koje su mi se tih dana događale

sad nakon godine dana , dobijem menstruaciju prije 2 dana i kvržica jako boli, pogledam i vidim da je puno veća, nekako upaljena, crvena

pretpostavljam da nije nešto maligno (nemam ni godine ni genestku predispoziciju za to bar se nadam), je li moguće da je neki problem s limfnim čvorovima (to imam u obitelji), ili je samo upaljena folikula dlake, ali mi onda čudno da ne prolazi toliko dugo i da se sad upalilo?

hvala
Svakako odi na ultrazvuk dojki da se riješiš dileme. I molim te nemoj odgađati taj pregled. Može biti svašta i ništa. Ultrazvuk ne boli, a doktora/cu pitaj sve što te zanima u vezi dojki (da znaš za ubuduće). Savjetujem ti da odeš privatno gdje nećeš dugo čekati. Godine i genetska predispozicija su ovdje nebitne. Ne oboljevaju samo žene koje imaju genetsku predispoziciju i imaju godina.
dvogrbadeva is offline  
Odgovori s citatom