Pogledaj jedan post
Old 02.05.2006., 11:54   #55
eh....da se i ja pohvalim....i moja potraga je gotova....dakle bila sam u Nancy (odlične cure i lijepe vjenčanice), onda u Ljubavi (tak tak, nije to to kad moraš zamišljati kak će izgledat kad preprave i stavr druge ukrase) i Maria Grazi (fala Misiz) i nda pošto tam baš nije imala previše izbora slučajno sam uletila u Atelier Stefanie....jer mi je tamo blizu bio auto....dakle....znate onaj feeling kad je stavite na sebe i to je to....osjećam se kao Boginja...princeza...ne znam ni ja kaj....svako malo gledam kak mi je prekrasna i kak lijepo stoji....neopisivo....cure u salonu sa fenomenalne a izbor daleko najljepši i najveći nego bilo gdje drugdje....bravo ja !! tak sam sretna.... 3 200 kn, još nije nošena .....

e da....da Vam prepričam priču od frendice kaj šije.....došla joj je neka mladenka sva uplakana sa vjenčanicom iz Nikoline....došla je po nju....cijeli rub uzduž i poprijeko je bio strgan i cveteki su bili skureni od čikova....u salonu su joj rekle zločeste tete UZMI ILI OSTAVI !!!! Kaj velite na to ?!?!
Katastrofa....
ojda is offline  
Odgovori s citatom