Pogledaj jedan post
Old 08.04.2016., 16:33   #79
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Ako kaže da je osobno vidio naslovnicu, imaš link gore, i ostaje pri tome iako su mu predočili dokaze da je to falsifikat onda ili je naivčina teže kategorije ili laže koliko je dug i težak x3
meni kod njega nista nebi bilo cudno. Ima neke osobne frustracije koje ljeci na ovakav nacin.
stalno spominje tamo neke svoje izraelce (valja na onoj liniji "moj kucni prijatelj srbin " ). Ne bi se cudio da se na kraju ispostavi da tamo nitko relevantan za njega nikad nije cuo.

Napravit dokumentarac sa takvim falsifikatom za mene je dovoljno da ga nikad nit ne pogledam. Kad sam vidio ko ga je radio nije mi se gledao a sad nakon ovog mi ne pada na pamet.
To mi je nesto kao kad obozavam gledat western filmove i svaki koji izadje pogledam onda netko snimi gay western film (kao brokeback moutain) i odma mi zgadi zanr


Onaj interview sa kcerkom pavelica bi bilo vec zgodnije pogledat ovako cisto na razini znatizelje. Za cut mozda neki povijesni detalj koji se nemoze drugdje cuti. Ne naravno njene ocjene o vlastitom ocu. to znamo kako bi zvucalo
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom