Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 09:35   #81
Quote:
Behemoth kaže: Pogledaj post
Smatram da je zakon dobra stvar..."natjerati" ce se vlasnike nekoristenih nekretnina da ih aktiviraju..nadam se da ce time i cijene najma pasti, isto tako i cijene grad. zemljista, jedna uplatnica umisto njih 4-5 ili koliko vec..onaj tko ima manje placati ce manje a onaj tko ima vise placati ce vise...posteno
Ti si se tek sada ukljucila na temu? Ili si sve procitala do sada?

Po upisu vjerujem da nemas svoju nekretninu odnosno da si negdje podstanar. Znaci hrvatski jal viri iz tebe.

Pa nisu vlasnici svih tih kako ti kazes neiskoristenih nekretnina tebi ukrali nekretnine i tebe necim zakinuli.

Sagradili su ih od svojih para, odricanjem od drugih gusta, parama koje su sami zaradili i na koje su platili sve poreze i namete; Ukljucujuci i namete za gradjevinsku dozvolu kao i poreze na materijal, platili radnike ako nisu nesto sami itd. I sada ih imaju. A ako nisu bas oni sagradili, nasljedili su ih od roditelja koji su ih sami sagradili.

I sto znaci neiskoristena? Evo ja imam vise nekretnina i sve ih koristim, placam porez na kuce za odmor i komunalnu te ih odrzavam, farbam i popravljam kada treba ukljucujuci i okucnicu. Nije da je neiskoristena i godinama zjapi prazna. Ne vidim zasto bi ti sada u mojim vikendicama zivjela. Pa nismo ih gradili da ti zivis u njima nego mi.
europe2seoul is offline