Pogledaj jedan post
Old 05.09.2017., 23:28   #95
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Auhhh, a jao, a joooj. Pa ljudi kakve to bedastoće naklapate? Kažeš -"slika je samo fotografija" - nisam ja kriv što ne znaš da postoje "slike" koje nisu fotografije - pitaj recimo stričeka Van Gogha ili Picassa - on će ti to bolje objasniti nego ja. Pa onda tu guraš brod "Britannic" koji još nije bio gotov niti plovio. Dobro, mislio si na "Olympic"- ali od kopanja jame i veselja kako ću ja upast u nju - požurio si se osobno upast u raku. I još se nabost na koplja koja su ti postavili indijanci. Ne samo da si umijesio tu i brod "Britannic" - nego si za njega ustvrdio: da su "gotovo slični". Ali to su zapravo 3 ista broda (sestrinska). I taj "Britannic" je kasnije završio na dnu mora, pa ispada da je jedino "Titanic" (pravi) bio stvarno-nepotopiv i da jedini nije završio na dnu. Što se tiče "temeljite provjere" od strane osiguravajućeg društva - naravno da su oni odmah po potonuću - otišli ravno na dno mora - na nekih preko 4.000 m ispod površine - sve "provjerili" - vidjeli da piše - "Titanic", vratili se na površinu malo zadihani i ošamućeni od ronjenja - osušili papire i zapisnike te isplatili odštetu Morganu kojem se napokon u očima pojavilo slovo "$".Ma molim te..A za ostalo se potpuno slažem s tobom "i da bi reč rekel." :klap:
Osiguravajuća kuća je imala pristup fotografijima kakvim se i ti koristiš. Osim onih sa dna mora, ali su imali zive svjedoke.

Ne ne, ti si upravu 115 godina poslije jer si procitao na internetu i vidio sliku kojima je netko obrnuo naslov.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom