Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 19:52   #6
iako sam roditelj skolarca, ne namjeravam sudjelovati u revolucijama upravo zato jer mi je puna kapa spinova da su prosvjetari ovakvi i onakvi i da traze kruha preko pogace.
ne mogu vise slusati takva sranja, jbg.

o projektima rekoh da necu jer je previse konkretno. i koliko god ti tvrdila da se grad pokrene kad neki projekt na mikrorazini prodje - to jednostavno NIJE istina.
previse smo projekata imali na koje je potroseno ISKLJUCIVO NASE SLOBODNO VRIJEME, bez jbn lipe nadoknade, skoli kasnije nije ostalo nista materijalno, samo "lijepa sjecanja", a mi smo eventualno pohvaljeni na NV.
ja vise svoje slobodno vrijeme i kompletne vikende NE DAM u dobrotvorne svrhe.
o projektima u kojima skolama nesto materijalno ostaje i kojima je svrha opremanje skole bi isto mogla prilicno ruzne romane napisati, ali, nazalost, ne mogu.

i, ne brini, znam puno vise skola koje su ovako jadno opremljene kao moja nego one u kojima dovoljan broj racunala nije svjetsko cudo.
ipak se krecem u tim krugovima, jel.

i jos nesto: ova glupost o informaticki nepismenim profesorima je vec na razini praznih floskula, ta "nepismena" generacija je vec dobrim dijelom u penziji.
prezalosno je da takvi ljigavi stavovi i dalje vladaju u drustvu. nes ti e dnevnika ili pametne ploce.
pa nismo 2 razreda osnovne zavrsili pa da padamo u trans od straha kad vidimo projektor.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom