Pogledaj jedan post
Old 19.04.2007., 09:19   #19
Quote:
nina g kaže: Pogledaj post
Kod mene je vrijeme bilo savršeno, nakon što je cijeli tjedan padala kiša, ja sam bila neispavana nemoguće, žena kod koje sam naručila torte određenog izgleda mi je isporučila torte totalno drukčije, na svadbenu tortu nije htjela staviti žive ruže koje sam joj donijela to jutro jer je ona ocijenila da "nema potrebe" i to me dočekalo u ponoć, nisam ni znala! Od muža prijatelj se ubio od alkohola, radio scene po stolovima i maltretirao bend, poslije večere su neka djeca počela raznositi moje aranžmane od lumbalona, tako da iza ponoći uopće nije bilo dekoracije (poludjela sam!).
Ali...
Sve drugo je bilo toliko savršeno, na moje opće iznenađenje, malo tko je sjedio cijelu noć, toga sam se bojala, muž mi uopče nije popio ni kap, i toga sam se bojala, bend je dopustio da svatko otpjeva što hoće, tako da smo se od srca smijali nekima što su pjevali, bojala sam si da se gosti ne pokupe kućama rano, i nisu. I koliko god sam dugo čekala obući vjenčanicu, neopisivo me stiskala da kad smo se otišli presvući sam odahnula. Sa svojom sam svadbom prezadovoljna.
e vjeruj mi i ja sam odahnula kad sam se otišla presvuč, a još su mi govorili ma nemoj uzimati haljinu za presvuč ionako si jedan dan u vjenčanici pa se izguštaj, ajme kad sam ja to probala, korzet steže, super to izgleda, al šivaj ti meni stara i ovu drugu , a da ne spominjem da su me u nekim momentima tako razvlačili po podiju da sam u dugoj vjenčanici, skoro pala jednom pet šest puta sigurno
hany is offline  
Odgovori s citatom