Pogledaj jedan post
Old 19.02.2010., 01:10   #89
cure da se nadovežem na temu meni i suprugu je ponuden posao na jednom otoku neču ga imenovat .plača odlična suprug buregdija ja lisnato .čovjek nudi kuču i sve režje plačene osim struje .sve krasno i bajno .inače stalan poso nudi ne u sezoni.čovjek zvao par puta da se još dogovorimo oko točnog datuma dolaska ,i danas ja zvala vrtič da vidim sta kod njih sve treba od papira da se pripremim .inače imam troje dječice predskolskog uzrasta.e sad se vračam na temu.zovem školu na tom otoku nitko se nejavlja .pa malo poslje ,opet nitko .onda sam nazvala čovjeka koji nam nudi poso i kažem mu kako nemogu dobit skolu a on meni veli kod nas jedan tjedan imas skolu kod kuče a drugi tjedan ides trajektom u zadar tamo skola pripada kako je moj sin nagodinu prvačič nema tih novaca sto mu nebi priustila normalno skolovanje .da se druži sa svojim vrsnjacima.da se socijalizira.i tako ja razmisljam nula bodova ova odluka dobiva ostajemo di jesmo .i misljenja sam da djeci je naj bolje u školi .a ne da nastavu pohadaju kod kuče pozdrav .
dado1973 is offline  
Odgovori s citatom