Pogledaj jedan post
Old 05.03.2012., 18:01   #54
Quote:
Tulipančica kaže: Pogledaj post
Aha, Donatela, kod tebe ovulacija još nije bila. Uh, malo sam zbunjena..

Ne, nisam ja u MPO klinici, kod privatnika sam sada. Tako da ne znam kome bih sada mogla tek tako otići.
Ne mogu vjerovat da se sve moralo baš tako posložiti
ja sam poznata inace po kasnijim ovulacijamazato sam i pila klomifene tek od 5do 9dc ciklusi su mi inace 31-32dana mada znam da bi sa klomifenima to sve trebalo ici malo brze ali ne,nisam još imala ovulaciju(inace ju osjetim po probadanjima u jajnicima a jos to nisam osjetila)...tek na 13dc mi se izdvojio vodeci folikul i to samo jedan...prvi dan sam isla na uzv na 9dc i bilo je punoo malih folikula a nijedan vodeci,potom sam isla na 11 dc folikuli su malo narasli ali opet nijedan vodeci nije bio i onda tek na 13dc se izdvojio jedan jedini vodeci folikul i sad ulazem nade u njega....sutra ce se vidit na uzv 15 dc kakvo je stanje s folikulom i dobit cu štopericu za njegovo zavrsno sazrjevanje,..ono sto se ja pitam je dali ti moji folikuli uopce sadrze jajnu stanicu...a koliko znam to se nemoze vidjeti preko uzv nego tek kad se obavi punkcija vidi se dali je folikul bio prazan ili normalno sadrzi jajnu stanicu koju spermij mora oploditi...ali ok necu se sad time zamarat...nego kad dođem do tog nivoa..

jedva cekam sutra na taj uzv da vidim jeli taj folikul dovoljno narastao...i jeli se napokon bliži ovulacija...

sto se tice tvog doktora...ako si kod privatnika a njega nema...onda otiđi kod nekog drugog privatnika nek te prati na uzv kad si vec pocela uzimati klomifene jer inace neces znati ni kako reagiras ni kad je ovulacija ni koliko imas folikula ni nista...a uz sve postoji mogucnost komplikacija u nekim slucajevima npr hiperstimulacija zato obavezno idi na folikulometrije kod nekog drugog privatnika ili makar socijalca....koji vam je sljedeci korak ako sa klomifenima ne uspije???(a nadam se da hoce)isto ces privatno u mpo ili??

Zadnje uređivanje donatela : 05.03.2012. at 18:09.
donatela is offline  
Odgovori s citatom