Pogledaj jedan post
Old 08.10.2016., 13:43   #504
A ne znam šta da ti kažem. Činjenica je da su brucoši GF Osijek ove (ili prošle) godine loše napisali inicijalni iz matematike. Tvoja pretpostavka je da su svi upisani gimnazijalci. Tvoje mišljenje je da gimnazije ne daju dobru osnovu za faks pa su zato ovi gimnazijalci masno fejlali inicijalni na građevini. Kako točno to pokazuje bilo šta? Mislim mogu sad i ja lupit neki glupi članak sa srednja.hr o nekim super duper maturantima gimnazija koji su riješili maturu 100% i time pokazati što točno? Lupaš neke bezveze linkove kao dokaze za ni sam točno ne znaš što (malo su gimnazije loša osnova za faks, malo dokazuješ da se ljudi nakon srednje škole (pretpostavljam gimnazije) ničega ne sjećaju itd itd), uredno izignoriraš link gdje je npr. dan program za fiziku u gimnaziji koji ti pokazuje da su osim Cesarića i takvih gluposti uče i neke korisne stvari tipa osigurači i onda očekuješ da te se shvati ozbiljno i da ti se na neki random link koji ne govori ništa o ničemu, osim da su brucoši na GF Osijek 2015. bili totalni tutleki za matematiku, ozbiljno odgovara.

Gle, ja se ispričavam ako sam te uvrijedila, al ja se na ovoj raspravi mogu još jedino sprdati. Mislim da se jedino možemo složiti da se ne slažemo
domella is offline  
Odgovori s citatom