Pogledaj jedan post
Old 20.10.2007., 17:27   #4
Quote:
imanideju kaže: Pogledaj post
@VTi underhood, hvala ti na odgovoru!!!

cuj, probao sam sve sto si napisao...cak i puno vise od napisanog!
mislim da nisam naglasio, da moja malena kaslje nakon bas svake prehlade...u zadnje 3 god., mogu reci da je prikasljala jednu i po god., i to u trajanju 24 h.

znaci kaslje mjesec dana (naravno suhi kasalj!), pa je pusti mjesec, pa onda ponovo, itd, itd...
od pustog kasljanja dogodilo bi se (prije puno cesce, odnosno stalno..) da od iziritiranosti i povraca i to vise puta dnevno!
suvisno je i napominjati kako bi se to odrazilo na njezin organizam!!
u zadnje vrijeme (nazad god. i po...) pocela se NAPOKON pojavljivati i slina iz nosa, recim nakon 7-8 dana od pocetka prehlade i trajala bi gotovo do kraja...

jedino sto bi donekle ublazilo taj grozni kasalj je davanje (domaceg) caja od sipka, i to gotovo vruceg na zlicu!
doduse, ne odmah, ali za 5-6 dana kasalj bi se poceo lagano smanjivati i intezitetom i ucestaloscu!

to je jedini nacin (koji je meni) uspio!

da ne zaboravim, ja zivim na moru...pa smo isprobali i sve blagodati mora.

bili smo i kod doktorice na orl-u, ona kaze da vidi krajnike totalno izbrazdane, sto je meni nevjerojatno jer nikad ih nije imala natecene...!!!
ne znam, radi li se mozda o tinjajucim krajnicima, koji konstantno iritiraju grlo, te tako izazivaju suhi i neproduktivni kasalj!

namjeravam je odvesti kod doktorice ponovo u srijedu, pa cu napisati novosti.
malena se taman oporavi, i onda ponovo grozni kasalj, koji je totalno unazadi!
strah me je i pomisliti, da joj se togodi kad podje u skolu!

volio bih cuti jos necija slicna iskustva, naravno i rjesenja problema, ako je to na ovaj nacin moguce...!

pozdrav, i hvala svima na odgovoru!
Neznam baš koliko je pametno davati vruću tekućinu... jako vruće i jako hladne namirnice nisu preporučljive niti najzdravijim ljudima, a kamoli nekome ko ima kakav problemčić...

I sad mi nije jasno... kaže doktorica da su krajnici izbrazdani... pa zašto ih onda nije preporučila izvadit?

Sretno prijatelju... i nek curica što prije ozdravi
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom