Tema: Stokilašica
Pogledaj jedan post
Old 09.07.2008., 14:18   #11
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima! ja sam nova i prije nego sto se bacim na čitanje tema i ppostova, imala bih nekoliko kratkih pitanja.
visoka sam 178, teska 95 kg - do prije dvadeset dana okruglih 100 (tih 5 sam skinula pomocu medicinske dijete). pred kraj dijete počela sam i s brzm hodanjem nataste ujutro po sat vremena i zadovoljna sam jer se dosad kg nisu vratili, a obicno bi se vratili nakon 2-3 dana poslije silaska s dijete. sljedeci cilj mi je doci na 90, a naravno idealna tezina bi bila 68, znači ukupno bi trebala skinuti 30 kg.
junk food sam svela na minimum, gazirano i guste sokove ne pijem (tu i tamo u gradu cedevita bez secera ili ledeni caj, ako ne pijem kavu bez secera), slatkise svela na minimum, bijeli kruh isto se trudim ne jesti, svinjetinu ne volim i tako.
rasporedila sam si 5 manjih obroka dnevno (3 glavna i 2 meduobroka).
najvise me zanima bi li trebala povecati fizicku aktivnost? da upisem teretanu? kuci nemam nista sprava za vjezbanje.
molila bih savjete, a ja cu se svako potruditi i procitati teme sa ovom tematikom.
ja sam tvoje visine, i vjeruj mi, sa tvojih željenih 68kg ćeš izgledati grozno.
78/ 80kg za tu visinu je čist ok. , pogotovo ak nećeš ostati skroz bez guzice i
Jedino ak hoćeš izgledati baš anoreksično, da ti se vide kosti i rebra, ok - tvoj izbor
Svaki tjedan si zadaj cilj - 2 kg manje i t o je dovoljno za tjedan dana. Pripazi na prehranu, bike, hodaj, vježbaj. I polako ćeš doći na 80.
Najbitnija je kilaža u kojoj se ti ugodno osjećaš.
Za mene to sigurno nije tih 68kg, koje je izračunao neki uštogljeni nutricionist, ili tko već.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom