Pogledaj jedan post
Old 29.09.2009., 15:42   #7
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
A, možel se taj centar un-sjebati
mozda bolje da to pitas na prirodnim znanostima, vise ce se ljudi htjet' igrat' einsteina.

nemoj ni slucajno pipkat' po mobitelu, odnosno biti koncentrirana na nesto u autu, pogotovo ne na tekst. mene sjebe jedan jedini sms ili pak gledanje na kartu.

cesto se spominju prirodni antiemetici, tipa djumbir, medjutim to, kol'ko znam, djeluje na mucninu u zelucu, a ne kad mislis da ce ti se sam mozak izrigat'. nisam ga probala, cak ni u obliku ulja.
meni, recimo, pase sok od limuna, i uvijek ga imam uz sebe ako se malo duze vozim u busu (bus je ubojstvo ). ali nikakve industrijske gluposti, vec cista voda ili caj (neki smirujuci, bila to kamilica, cajevi s lavandom ili neki od mikseva za bebe. anis je, recimo, vrlo ugodan.) s malo cijedjenog limuna.

malo si procitaj o akupresuri i aromaterapiji, mozda ti nesto malo ublazi tegobe. lavanda ili citrusna ulja nisu los izbor za masazu (lavandu mozes nanositi i koncentriranu, odnosno bez baznog ulja), ili malo nakapas na maramicu (ja sam lijena pa znam snifat' iz bocice), ali nemoj pretjerivati da se ne izrigas od snaznog mirisa. preporuca se i menta, ali ne znam jel' za oralnu uporabu ili za inhaliranje/masazu. za izbor i primjenu ulja najbolje da svratis na prirodnu kozmetiku, tamo imaju neke teme koje bi zapravo trebale biti smjestene na zdravlje, al' valjda im je onako prakticnije. posebno je vazno obratiti pozornost na kvalitetu ulja, odnosno proizvodjaca, pogotovo pri oralnoj primjeni, jer je veoma opasno eksperimentirati s bilo kakvim uljem.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 29.09.2009. at 15:50.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom