Pogledaj jedan post
Old 21.10.2009., 20:19   #19
Quote:
outrager kaže: Pogledaj post
Pa ja sam došao iz Slavonije, kao prvo ljepše mi je dolje, možda mi kontinentalci Dalmaciju doživljavamo ljepšom jer nas podsjeća na godišnje odmore, plaže, sve 4 u zrak... ne znam meni je tu dolje pono bolje i ljepše nego u slavoniji, možda je to samo neka promjena klime, al evo ja sam recimo ove godine 5 puta bio u Dalmaciji, naj duže 4 dana, znači to su bili samo vikendi i kad se spoje neki slobodni dani, i po 500-tinjak km u jednom smjeru, al meni je tu dolje tako dobro da mi se da toliko voziti.
A zašto sam sad došao na ovako duže? Zbog škole, posla, buduće karijere, novca... upisao sam brodostrojarstvo, pa bi sad za promjenu malo plovio po moru al mislim da ću ipak prodati svoju nekretninu u Slavoniji i kupiti nešto manje vamo dolje pa tu graditi
Ohohohohohohoho!!! Pa kolega, kako ste? Mislin isto da si se malo zajeba, da oprostiš na izrazu, PFRI ti je bolji od PFST, manje je potencijalnih trauma tamo he he he. A o studentskom životu u Rijeci da ne govorim, Split nije ni do koljena tome... Ali što je tu je, sad se vadi kako znaš i umiješ... u svakom slučaju sretno!
Kolpomorto is offline  
Odgovori s citatom