Pogledaj jedan post
Old 19.06.2005., 15:50   #7
Ima već par dana kako sam pročitala ovu temu i mislim si šta da napišem. Ja nemam problema sa zujanjem ali ima moj dečko. To mu je počelo unatrag nekih 15 dana i kontinuirano se čuje s time da se ponekad čuje jače, ponekad manje, a ponekad uopće ne čuje zujanje.

Najveći problem mu je spavanje jer jako slabo spava zbog toga ili ne spava uopće. To mu se izgleda pojačava po noći kad je tišina. Po danu to jedva da čuje, jer valjda su onda i drugi zvukovi oko njega pa se to nekako smetne s uma.

Nego, on je također bio na nekakvim pretragama i ima 10% oslabljen sluh. Nisu mu našli uzrok toga. Ali, on se bavi ronjenjem već dosta vremena tako da se smatra kako mu je to nastalo uslijed ronjenja zbog nepravilne kompenzacije tlaka.

Na neko vrijeme to mu je prestalo zujati (prošla dva dana) ali je opet bio u vodi jučer tako da mu je to oper počelo i ništa sinoć nije spavao.

Također su mu rekli da nema lijeka. Dobio je nekakve tablete ali mislim kako one nemaju baš preveliku svrhu.

On je također shvatio kako mu je to također povezano sa stresom tako da će se početi baviti meditacijom i tome sl. kako bi bio što smireniji jer mu očito drugog lijeka nema.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom